TRIBORD Fins de serie

Yakada gizli kapüşon vardır

Erkek Tekne Montları ve Ceketleri Su Sporları - KOSTALDE MONT TRIBORD - Tekne ve Yelken Giyim
Erkek Tekne Montları ve Ceketleri

KOSTALDE SU GEÇİRMEZ, NEFES ALAN MONT - ERKEK - SİYAH TRIBORD

TRIBORD
Güneşli ve ılık hava koşullarında yelkenli yapanlar için tasarlandı. Su geçirmez ve nefes alan bu mont ile kuru kalın! Hafifliği, kesimi ve tasarımı sayesinde en kötü hava şartlarında bile rahatlıkla giyebileceğiniz mont.

Renk : SİYAH

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

149.99TL -33  %

99.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 06/07/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 06/04/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 06/04/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 27/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8243008
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik > 5000 mm. 100L/S/m² yağış altında 4 S. test edildi. %100 su geçirmez dikişler.
Nefes alma özelliği NOVADRY endüksiyon kaplamalı, file astarlı, nefes alan kumaş. RET < 12.
Rüzgarı kesme özelliği Yüksek yakası ve kumaş kaplaması ile rüzgarın üşütücü etkisinden korur.
Su tutmaz Suyun kumaşın üzerinde kaymasını sağlayan özel bir işlem yapılmıştır.
Kullanımı kolaydır Biri fermuarlı iki iç cep. 2 adet fermuarlı el cebi.
Deniz suyuna karşı dayanıklılık Standart kaplamalara zarar veren hidroliz etkisini engelleyen işlem.
Sağlamlık Dayanıklı, su geçirmez kumaş ve bileşen. 2 yıl garantili ürün.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Erkek montu - sustainability.decathlon.com
ÖZELLİKLERİ
Tür
Mont
Seyir türü
Kıyı seyri
Sıklık
Hobi amaçlı
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik: Novadry bileşeni sayesinde en kötü hava koşullarında dahi kuru kalacağınızın garantisini verir. Yağmur simülatöründe, 4 saat boyunca 100 L / S / m² sağanak yağmura denk suyun altında kalan ürünün su geçirmediği onaylanmıştır. 5000 mm'ye kadar su geçirmemeyi garantileyen membran kaplaması bulunur. Tüm dikişleri %100 su geçirmezdir.
Kapüşon: Kapüşonu kolaylıkla yakada bulunan cebine katlanabilir. Elastik sıkıştırma ipi ve otomatik kilitlenen iki kopçası ile başınızı saracak şekilde ayarlayabileceğiniz ve sizi kötü hava şartlarından koruyan kapüşon.
Kişisel eşyaların ve belgelerin korunması: İç kısımdaki fermuarlı cep sayesinde kişisel eşyalarınızı ve belgelerinizi nemden koruyabilirsiniz.
El ısıtıcı cepler: İki el ısıtıcı, fermuarlı geniş cebi ile ellerinizi sıcak tutmanızı, rüzgardan ve yağmurdan korumanızı ve gerekirse eşyalarınızı koymanızı sağlar.
Ayarlamalar: Elastik kordon sayesinde ayarlanabilen alt kısmı ile montun içine su ve hava girişinin önüne geçilir. Manşet uçlarındaki cırt cırtlı bantlar sayesinde bilek boyuna göre ayarlanabilir.
Montun astarı: İki bileşenden oluşan astar kumaşı (naylon ve file), astar ve dış kumaş arasında mekanik bir havalandırma sağlayarak teri dışarı atmak için özellikle tasarlandı.
Montun kapatma sistemi: Plastik enjekteli fermuarı (ceplerde de aynı şekildedir) özel yapıdaki dişleri sayesinde paslanmayı önler. Dış kısımda bulunan kapak sayesinde optimum seviyede su geçirmezlik sağlar.
Su geçirmezlik testi ya da duş testi nedir? Ürünlerin, farklı hava koşullarında, belirli bir miktar su altında gerçekleştirilen testlere tabi tutulmasıdır. Bütün ürünlerimiz 100 L / S / m² - 450 L / S / m² arası değişen su altında 4 saat boyunca test edildikten sonra su geçirmezliği onaylanır. Bir fikir edinmek için: dünya yağış rekoru, 1942 yılına kadar kırılamamış olan, Amerika'ya 4,30 sat boyunca 174 L / S / m² olarak düşen yağmurdur (Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi) ve Paris'e yağmur yağdığında ortalama olarak 2 L / S / m² düşer.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. Evrensel ABCDE notlandırma sistemi, aynı tür ürünler (tişörtler, pantolonlar, sırt çantaları vb.) arasında karşılaştırma yaparak, hangi ürünün çevreye daha az zarar verdiğini kolayca bulmanızı sağlar.

Decathlon, bu çevresel etiketlendirme sistemini gönüllü olarak kullanmaktadır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER %100 Polyester.
Ürün testi Novadry yağmuru incelediği simülatöründe montun sağanak yağış durumundaki kullanımını test etmiştir. Bu simülatörde, mont 4 saat boyunca 100 L / S / m² yağmura tabi tutulmuştur ve su geçirmezliği, nefes alırlığı ve kullanıcıyı her zaman kuru tutma özelliği bu şekilde ispatlanmıştır.
Teknik bileşenler Acryl bileşeni sayesinde 5000 mm'ye kadar su geçirmezlik Su tutmazlık seviyesi 3'ten fazladır. Su Buharı Geçirgenlik Oranı 12'dir.
Saklama önerisi NOVADRY® teknolojisine sahip ürünü radyatör tipi herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymadan kuru bir yerde saklayın. Böylece, nefes alan kaplaması zarar görmez.
Bakım önerileri Kostalde su geçirmez ve nefes alan montunuzu makinede 30°C'de yıkayın. Ürünü ters çevirip cırt cırtları kapalı şekilde yıkayın. Tam durulama ve hafif sıkma programında yıkayın. İp üstünde kurutmaya özen gösterin. Ürünün su tutmazlığını arttırmak için en düşük sürede ve ısıda kurutma makinesinde kurutabilirsiniz. Ürününüzü ilk su tutmazlık seviyesine getirmek için maksimum 140°C 'de ütüleyebilir ya da Tribord'a özel su geçirmezlik spreyini kullanabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
99.99TL
99.99TL
2
50.00TL
99.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
99.99TL
99.99TL
2
50.00TL
99.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
99.99TL
99.99TL
2
50.00TL
99.99TL