100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Yakada gizli kapüşon vardır

KOSTALDE MONT

Güneşli ve ılık hava koşullarında yelkenli yapanlar için tasarlandı. Su geçirmez ve nefes alan bu mont ile kuru kalın! Hafifliği, kesimi ve tasarımı sayesinde en kötü hava şartlarında bile rahatlıkla giyebileceğiniz mont.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8243008
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik:

Novadry bileşeni sayesinde en kötü hava koşullarında dahi kuru kalacağınızın garantisini verir. Yağmur simülatöründe, 4 saat boyunca 100 L / S / m² sağanak yağmura denk suyun altında kalan ürünün su geçirmediği onaylanmıştır. 5000 mm'ye kadar su geçirmemeyi garantileyen membran kaplaması bulunur. Tüm dikişleri %100 su geçirmezdir.

Kapüşon:

Kapüşonu kolaylıkla yakada bulunan cebine katlanabilir. Elastik sıkıştırma ipi ve otomatik kilitlenen iki kopçası ile başınızı saracak şekilde ayarlayabileceğiniz ve sizi kötü hava şartlarından koruyan kapüşon.

Kişisel eşyaların ve belgelerin korunması:

İç kısımdaki fermuarlı cep sayesinde kişisel eşyalarınızı ve belgelerinizi nemden koruyabilirsiniz.

El ısıtıcı cepler:

İki el ısıtıcı, fermuarlı geniş cebi ile ellerinizi sıcak tutmanızı, rüzgardan ve yağmurdan korumanızı ve gerekirse eşyalarınızı koymanızı sağlar.

Ayarlamalar:

Elastik kordon sayesinde ayarlanabilen alt kısmı ile montun içine su ve hava girişinin önüne geçilir. Manşet uçlarındaki cırt cırtlı bantlar sayesinde bilek boyuna göre ayarlanabilir.

Montun astarı:

İki bileşenden oluşan astar kumaşı (naylon ve file), astar ve dış kumaş arasında mekanik bir havalandırma sağlayarak teri dışarı atmak için özellikle tasarlandı.

Montun kapatma sistemi:

Plastik enjekteli fermuarı (ceplerde de aynı şekildedir) özel yapıdaki dişleri sayesinde paslanmayı önler. Dış kısımda bulunan kapak sayesinde optimum seviyede su geçirmezlik sağlar.

Su geçirmezlik testi ya da duş testi nedir?

Ürünlerin, farklı hava koşullarında, belirli bir miktar su altında gerçekleştirilen testlere tabi tutulmasıdır. Bütün ürünlerimiz 100 L / S / m² - 450 L / S / m² arası değişen su altında 4 saat boyunca test edildikten sonra su geçirmezliği onaylanır. Bir fikir edinmek için: dünya yağış rekoru, 1942 yılına kadar kırılamamış olan, Amerika'ya 4,30 sat boyunca 174 L / S / m² olarak düşen yağmurdur (Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi) ve Paris'e yağmur yağdığında ortalama olarak 2 L / S / m² düşer.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. Evrensel ABCDE notlandırma sistemi, aynı tür ürünler (tişörtler, pantolonlar, sırt çantaları vb.) arasında karşılaştırma yaparak, hangi ürünün çevreye daha az zarar verdiğini kolayca bulmanızı sağlar.

Decathlon, bu çevresel etiketlendirme sistemini gönüllü olarak kullanmaktadır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Novadry yağmuru incelediği simülatöründe montun sağanak yağış durumundaki kullanımını test etmiştir. Bu simülatörde, mont 4 saat boyunca 100 L / S / m² yağmura tabi tutulmuştur ve su geçirmezliği, nefes alırlığı ve kullanıcıyı her zaman kuru tutma özelliği bu şekilde ispatlanmıştır.
Teknik bileşenler Acryl bileşeni sayesinde 5000 mm'ye kadar su geçirmezlik Su tutmazlık seviyesi 3'ten fazladır. Su Buharı Geçirgenlik Oranı 12'dir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM