100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NABAIJI

Çocuğunuz ile birlikte büyüyen kolluk-kemer.

KOLLUK - KEMER 15-30 KG

Küçük çocuklar. Suyu keşfetmeye başlayan, yüzmeyi öğrenmesini sağlayacak ilk hareketlerini yapan çocuklar için tasarlandı. Tiswim modüler yapısı sayesinde çocuğunuza yüzme öğrenme süresince eşlik etmek için özellikle tasarlanmış rahat bir kolluk-kemerdir.

Renk : KIRMIZI / SARI / MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8356494
TEKNİK BİLGİLER
Ürün Sorumlusunun notu

Çocuğunuz için suyun üzerinde kalmayı sağlayabilecek ve yüzme seviyesine uygun yardımcı ürünün bulunması zor olduğundan, Nabaiji Tiswim adlı ürünü tasarladı. Bu yenilikçi kolluk, çocuğunuzun suyun keyfini çıkarmasının yanı sıra güven içinde hareket etmesini ve ilk yüzme hareketlerini yapabilmesini sağlar.

NABAIJI ÇOCUK SU SPORLARI 3 DENEYİM AŞAMASI

Nabaiji 3 farklı deneyim aşaması için uygun ürünler sunar: "Suyu keşfetme", "Yüzmeyi öğrenme" ve "Su altında ilerleme". Modüler oluşu sayesinde Tiswim kolluk-kemer « Suyu keşfetme » ve "Yüzmeyi öğrenme" aşamalarına uygundur: Çocuk suyu keşfetme aşamasındadır, bu yeni ortamda güven içinde hareket etmesi için maksimum yüzerlik kapasitesine ihtiyaç duyar. Kollarını ve bacaklarını dengesini bulmak ve yatay pozisyonu (yüzücü pozisyonu) keşfetmek için kullanmayı öğrenir.

Tiswim kullanımının 3 farklı şekli

Adım 1/ Başlangıçta, Tiswim'in bütün parçaları kullanılır ( kolluklar + ön kemer)
Adım 2/ Dikey şekilde hareket etmeye başlamak için kolluklar tek başına kullanılır
Adım 3/ Yüzücü pozisyonunun keşfedilmesi (yatay) ve ilk yüzme hareketlerinin yapılmaya başlaması.

Öneriler

Ürünün uzun süreli kullanımında Tswim kolluğun altına bir üst giydirerek çocuğunuzun daha rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Nabaiji Tiswim kolluk-kemer, yüzme öğrenmede suyun üzerinde kalma standardı olan EN 13138-1 standardına uygundur.
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı bir çok laboratuar testlerine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: .
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM