TRIBORD Fins de serie

Rahat set, ayak çırpma kolaylığı!

Su Altı Keşif Setleri Dalış - KIT R'GOMOOVE Maske Şnorkel Palet Seti SUBEA - Su Altı Keşif
Su Altı Keşif Setleri

Kit R'Gomoove mavi SUBEA

SUBEA
10 yaş üzeri çocuklar için tasarlanmıştır.Palet, gözlük, şnorkel ve omuz askılı çantayla birlikte satılan bir takımdır. Rahat set, ayak çırpma kolaylığı!

Renk : MAVİ

Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

87.40TL -20  %

69.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 21/09/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 28/08/2017
.
Referans numarası : 8132418
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kullanımı kolaydır Daha az efor sarf ederek yüzeyde palet hareketlerini kolaylaştıran pala.
Suyu dışarı atma özelliği Şnorkelin alt kısmında yer alan subap ile içeri giren su kolayca atılır.
Vücuda uygunluk Su sızdırmayan ve rahatlık sağlayan hipoalerjenik silikon maske gövdesi
Rahatlık Cırt cırt ile kapatılabilen yapısı sayesinde iç ayakkabı ayağa göre ayarlanır.
Su geçirmezlik Şnorkelin üst kısmında bulunan deflektör, su girişini engeller.
TEKNİK BİLGİLER
Temperli cam Temperli cam normal cama göre 2 - 5 kat daha dayanıklıdır. Kırıldığında, küçük parçalara ayrılır, dolayısıyla önemli kazaların yaşanması önlenir.
Silikon Silikon oldukça yumuşak ve hipoalerjenik bir bileşendir. Silikon gövde yüze yumuşak bir şekilde tam oturur ve su sızdırmazlık sağlar. Ağızlıktaki silikon bileşen ağız bölgesinde rahatlık sağlar.
Subap Şnorkelle dalış yaptığınızda içeri su girebilir (sıçrayan su, dalış). Subap şnorkelin altında bulunan ve suyun dışarı atılmasını kolaylaştıran bir valftir. Böylece büyük miktarda su, suyun şnorkelin üstünden çıktığı klasik şnorkellerin aksine daha az nefes verme gerektiren alttaki subaptan boşaltılır.
Subabın kullanımı Şnorkeldeki suyun boşalması için hafifçe üflemeniz yeterlidir. Nefes verdikten sonra, şnorkelin içinde az miktarda su kalabileceğinden dikkatli bir şekilde nefes almaya başlayın. Emin olmadığınız takdirde paniklemeyin, başınızı suyun dışına çıkardığınız anda şnorkelin içindeki su subaptan boşalacaktır. Yüksek hızda yapılan yoğun yüzme antrenmanları valfi tıkayıp şnorkelin içine su girmesine neden olabileceğinden önerilmemektedir.
Subap bakımı Valf ve şnorkelin sert bölgesinin içinden kum ve tuz girebilir ve valfin düz durmasını engelleyebilir, bu durumda valf su sızdırmazlık özelliğini koruyamaz. Böyle bir durumda şnorkelinizi duru suyla iyice yıkamanız ve valfin düz durup durmadığını kontrol etmeniz yeterli olacaktır.
Şnorkel Şnorkelin yapısı ve hacmi yetişkinlerin nefesine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.
Ağızlık Şnorkelin ağza yerleştirilen kısmı. Yapı açısından ağızda rahatlık sağlaması amacıyla özel olarak geliştirilmiştir.
Deflektör Kıvrık yapısı ile şnorkelin tepesinde yer alır, şnorkelin tepe kısmı için koruma sağlar. Şnorkelin üst kısmından su girişini engeller.
İç ayakkabı Ayağın gireceği palet bölümü. İç ayakkabılı paletler tamamen kapatılabilir ve ayarlanabilir paletlerde ise kayış sayesinde açılabilir ya da kapatılabilir.
Off-set pala Pala, paletlerin genelinde olduğu gibi ayağın hizasında değil biraz yukarısında bulunmaktadır. Yenilikçi tasarım ve araştırma çalışmaları sonucunda oluşturulan bu açı, palanın daha az direnç göstermesini sağlayarak palet çırpmayı kolaylaştırır.
Paletlerin saklanması İpucu: Parmak ucunda yer alan klipsler sayesinde 2 palet birbirine bağlanabilir ve kolayca taşınabilir.
PVC içermez Bu sette PVC içeren hiçbir ürün yoktur.
Ürün onayı Şnorkel ve maske, EN 1972 ile EN 250 Avrupa güvenlik standardına uygundur. INPP (Ulusal Dalış Enstitüsü) tarafından onaylanmıştır.
Setin boyutları (42 / 43 numarada) Uzunluk: 68 cm.
Genişlik: 30 cm. Kalınlık: 12 cm.
Setin ağırlığı (42 / 43 numarada) 1,3 kg.
SUBEA markası nedir? Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir)
Daha fazla bilgi için: www.subea.com
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Maske: Silikon gövde, poliamit toka, ABS çerçeve, polikarbonat cam. şnorkel: polipropilen boru, polikarbonat gövde, silikon ağızlık. Paletler: SEBS iç ayakkabı, polipropilen pala.
Saklama önerisi Güneşten ve nemden koruyun.
Uyarılar Balıklama dalış yapmayınız.Tüplü dalışta tavsiye edilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM