100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
KALENJI

Kemer takmadan rahatça koşun!

Referans numarası : 8328859

Kiprun Cardio Tişört

SICAK HAVALARDA koşarken kalp ritmini ölçmek isteyen sporcular için tasarlanmıştır. Bu tişört sayesinde, kalp ritmini ölçen kemerlere ihtiyaç duymadan, daha rahat ve hafif koşun.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Elektronik uyumluluk

Kalp ritmini ölçmek için tişörte entegre edilmiş elektrotlara sahiptir. Kullanım uyarıları :
1. Alıcı tişörtün ön kısmında bulunan düğmelere takılmalıdır. 2. Ürün içerisindeki elektrotları nemlendirerek alıcının performansını en üst seviyeye çekebilirsiniz.
3. Saatiniz veya telefonunuz üstünden alıcının sinyalini almayı bekleyiniz.

Uyumluluk

Bu tişört, Geonaute, Kalenji, Polar, Garmin markalı ve uygun düğmelere sahip diğer alıcılar ile uyumludur. İki düğme arasındaki mesafeyi, alıcı almadan önce kontrol ediniz. Bu mesafe tişörtün üstünde 4.5 cm.'dir.

Tahriş önleme

Bu tişört ikinci bir cilt gibi vücudunuzu sarar ve tahrişi en aza indirir.Ayrıca, "seamless" teknolojisi ile sırttaki dikişsiz yapısı sürtünmeleri en aza indirir.

Teri dışarı atma özelliği

Equarea teknolojili bu kumaş sayesinde uzun koşularda hep kuru kalın.Terlediğiniz anda kumaş hemen emer ve çabucak kurur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu tişört, her seviyeden koşucu tarafından laboratuvarda ve sahada test edilmiştir. Bu sporcular tarafından soğuğa karşı koruma özelliğiyle beğenilmiştir. Düz dikişleri sayesinde sürtünmelerin yol açtığı tahrişleri önler. Emmanuel (Kalenji erkek tekstili ürün sorumlusu)
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM