TARMAK
  • Dizlik / Bileklik / Diğer TÜM ÜRÜNLER - KAVRAMA BANDI TARMAK - TÜM ÜRÜNLER
  • Dizlik / Bileklik / Diğer TÜM ÜRÜNLER - KAVRAMA BANDI TARMAK - TÜM ÜRÜNLER
  • Dizlik / Bileklik / Diğer TÜM ÜRÜNLER - KAVRAMA BANDI TARMAK - TÜM ÜRÜNLER
  • Dizlik / Bileklik / Diğer TÜM ÜRÜNLER - KAVRAMA BANDI TARMAK - TÜM ÜRÜNLER
  • Dizlik / Bileklik / Diğer TÜM ÜRÜNLER - KAVRAMA BANDI TARMAK - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8555450
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Dizlik / Bileklik / Diğer

Dirsek Bandı - Siyah - Yetişkin TARMAK

TARMAK
Decathlon
Bu ürün sadece mağazalarda satilmaktadir Mağaza Stoğuna Bak
Bu dirsek kavrama bandı epikondilit ya da tenisçi dirseği olarak adlandırılan dirsek iltihabından sonra spor antrenmanı yapmaya başlayanlar için tasarlandı. Bu kavrama bandı antrenmanlarınız ya da maçlarınız sırasında size rahatsızlık vermeden dirseğinizin ideal şekilde kavranmasını sağlar. Ağrıyı düşünmeden her türlü zeminde basketbol oynayın.

Ürün Faydaları

Eklem desteği Silikon pedleri ile dirsek tendonunu kavrar.
Destek Ürün yüzeyinde kaymaz silikon bulunur.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Bu ürün laboratuvarda yıkama, renk atması, yıpranma testlerine tabi tutulmuş ve kalite standartlarımıza uygun olduğunu kanıtlamıştır.
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Bu kavrama bandı neden kullanılmalıdır?

Epikondilit (tenisçi dirseği) ya da medial epikondilit (golfçü dirseği) durumlarında bu kavrama bandını kullanmak spora geri dönmeyi (basketbol, futbol, hentbol, tenis, badminton, koşu, arazi koşusu, jimnastik, judo) kolaylaştırır. Kolay giyilebilen ve ayarlanabilen yapıdadır, yumuşak bileşeni ve yapısı ile ideal rahatlık sağlar.

Tenisçi dirseği ve golfçü dirseği nedir?

Bu iki tendon iltihabı dirseklerde yer alan tendonların iltihaplanmasından kaynaklanmaktadır, tenisçi dirseği kolun üst kısmında, golfçü dirseği kolun alt kısmında meydana gelir. Tüm sporcuları (basketbol, hentbol, golf) etkilese de çoğunlukla raket sporları ve golf oynayanlarda görülür ve top ile teması çok sık ve güçlü olan, yoğun olarak yapılan antrenmanlardan kaynaklanmaktadır.

TARMAK ürünlerinin gerçek kullanım koşullarında test edildiğini biliyor musunuz?

TARMAK ürünlerinin tasarım ekibi, Fransa'nın Kuzeyinde faaliyet gösterir. Spor yapan kullanıcılarımızı memnun etmek için ürün kalitesini artırmak adına sürekli araştırmalar yaparlar. Modellerimizin tamamı birçok hafta boyunca kullanıcılar tarafından gerçek kullanım şartlarında test edilir ve görüşleriniz doğrultusunda geliştirilir.

Doğru ürünleri seçin, antrenman yapın... tüm spor önerilerimizi keşfedin!

Tarmak başlangıç seviyesinde ya da düzenli olarak yaptığınız basketbol antrenmanlarınızda size eşlik edecek. Doğru ürünleri seçmeniz, antrenman yapmanız ve hazırlanmanız için önerilerimizi keşfedin:
https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Ana kumaş
100% Kauçuk - Sentetik
Köpük
100% Poliüretan Köpük
Dış katman
100% Poliamit
İç katman
88% Polyester, 12% Elastan
Saklama önerisi Işık almayan, kuru ve temiz bir yerde saklayın. Yapışkanlı kısımları elastik bant üzerine gelecek şekilde yerleştirin. Böylece kumaşın erken zarar görmesini önlersiniz.
Uyarılar Bu tıbbi bir üründür. Kullanma kılavuzunu inceleyin.
To fill up To fill up
Yasal Bilgiler Bu tıbbi malzeme, yönetmelik kapsamında CE işareti taşıyan, onaylı bir sağlık ürünüdür. Doktor, eczacı veya diğer yetkili sağlık uzmanlarının tavsiyelerine uymanızı öneriyoruz. Broşürdeki talimatları dikkatlice okuyun.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM