GEONAUTE
  • PUSULALAR VE ORYANTİRİNG EKİPMANLARI Hiking, Trekking, Outdoor - Karabinalı Pusula 50 Mavi GEONAUTE - Kamp Ekipmanları
  • PUSULALAR VE ORYANTİRİNG EKİPMANLARI Hiking, Trekking, Outdoor - Karabinalı Pusula 50 Mavi GEONAUTE - Kamp Ekipmanları
Referans numarası : 8575914
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
PUSULALAR VE ORYANTİRİNG EKİPMANLARI

Karabinalı Pusula / Oryantiring 50 GEONAUTE

GEONAUTE
4/5
4/5

Renk : Azur mavi

Decathlon
En sade ve temel işlevlere sahip pusula: Tek bir görevi var, kuzeyi göstermek. Pratik ve hafif olup, her yere asılabilir! Bu yağ dolu pusula pratik ve kompakttır! Hafif olup taşıması kolaydır, çünkü hafiftir ve askısı vardır. Her yere asabilirsiniz!

Ürün Faydaları

Çok işlevlilik Karabinası sayesinde sırt çantanıza asabilirsiniz!
Hafiflik Hafif, alüminyum pusula: Sadece 16 gram.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Pusulanızı düz bir zeminde kullanın:

Pusulanızın kuzeyi düzgün bir şekilde göstermesini sağlamak için düz bir zeminde kullanın. Örneğin, pusulanızı avcunuza koyun. Haritayla kullanmak isterseniz, haritanızı düz bir zemine yerleştirin ve pusulayı üstüne koyun.

Pusulanız Kuzey yönünü göstermezse?

Pusulanızı Kuzey yönünü yanlış göstermesine neden olabilecek tüm manyetik kaynaklardan: yüksek gerilim hatları, cep telefonu, anahtar, metal objeler ve hatta yön değişimine neden olabileceğinden bir başka pusuladan uzakta kullanın!

Sade ancak güvenilirdir

Oyuncak değildir! Üst ürün gamı bir pusula kadar güvenilir. Aynı ürün gamındaki diğer pusulalarla aradaki fark ek seçeneklerde mevcuttur: Kadran büyüklüğü, yazı okunabilirliği ve hız.

Ağırlık

0,016 KGM

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Yapı
100% Alüminyum
Çerçeve
100% Polimetil Metakrilat

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM