DOMYOS

Pamuk bileşenli ve kapüşonlu yumuşak sweatshirt!

Çocuk Jimnastik Soğuk Hava Kıyafetleri - KAPÜŞONLU SWEATSHIRT DOMYOS
Çocuk Jimnastik Soğuk Hava Kıyafetleri

KAPÜŞONLU SICAK TUTAN FERMUARLI JİMNASTİK SWEATSHIRTÜ - ÇOCUK - PEMBE/BASKILI DOMYOS

DOMYOS
Okulda yapılan jimnastik antrenmanlarının öncesinde, sırasında ve sonrasında sıcak kalmanız için tasarlandı. İç kısmı renkli kapüşonu, cepleri, modern baskısı, manşetlerde ve alt kısımda renkli bordürleri ile keyifle giyeceğiniz yumuşak sweatshirt. Isınma ve esneme hareketleri için ideal.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8367569
TEKNİK BİLGİLER
Kapüşonlu yumuşacık sweatshirt! Astarlı kapüşonun iç kısmı farklı renktedir. Ellerinizi soğuktan korumanız ya da kişisel eşyalarınızı koymanız için iki cebi vardır. Kol uçlarında ve alt kısmında renkli bordürler bulunur. Ön kısmında hoş bir baskı bulunur. Fırçalanmış pamuk bileşenlidir.
5 - 14 yaş arası çocuklar için olan okulda jimnastik ve fitness ürünlerinin tasarımı: Tüm ürün gamı, okulda Jimnastik ve çocuk Fitnessı yapanlar (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur.
Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM