Bukoli Decathlon'da!
Bukoli Teslimatlarında Katlanabilir Çanta
Hediye!

*Bukoli ile Her Teslimatta Katlanabilir Çanta Hediye Kampanyası, 05.10.2016 – 31.10.2016 tarihleri arasında, tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişlerde teslimat seçeneği olarak Bukoli seçilerek verilen Decathlon siparişlerinin teslimatında geçerlidir.
*Bukoli ile yapılan teslimat başına, Bukoli 1 Arpenaz 10 LT Katlanabilir Çanta hediye etmeyi taahhüt eder.
*Kampanya, Decathlon’dan tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişlerde teslimat seçeneği olarak Bukoli tercih edildiğinde geçerlidir.
*Decathlon ve Bukoli, kampanya süresini, kampanyaya dâhil stok adetlerini, stok durumunu değiştirme hakkını saklı tutar.
*Bukoli şimdilik sadece İstanbul içinde hizmet vermektedir.
*Hediye Arpenaz 10LT Katlanabilir Çanta, sipariş ile birlikte teslim edilecektir.
*Arpenaz 10LT Katlanabilir Çanta’nın 5 farklı rengi mevcuttur. Sipariş ile birlikte gelecek olan çanta rastgele seçilecektir. Renk seçimi yapmak veya değiştirmek mümkün değildir.
*Decathlon ve Bukoli, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme ve kampanyayı herhangi bir bildirim ve/veya tazminat yükümlülüğü olmaksızın zamanından önce durdurma hakkını saklı tutar.
*Kampanya dâhilinde yer alan çantalar stoklarla sınırlı olup, kampanyaya ayrılan çantaların tükenmesi halinde kampanya kendiliğinden sonlanmış olur.
*Bukoli teslimat seçeneği belirli bir hacime kadar olan siparişlerde aktifdir.Bu hacim aşıldığında teslimat seçenekleri arasında bukoli yer almamakta ve dolayısıyla kampanya geçerli olmamaktadır. *Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Decathlon alışverişlerinizde Bukoli'yi kullanın.
Şimdilik sadece İstanbul'da, +600 noktada...

Teslimat adımında
Bukoli'yi seç.

Açılan haritada
kendine en uygun
noktayı belirle.

Kargon çiçekçine, bakkalına
sen hangi noktayı seçersen
oraya gelsin.
İster mesai sonrası, ister hafta sonu dilediğin zaman
teslim al.