Bukoli Decathlon'da!
Teslimatta Bukoli'yi Seçenlere Kahve
Hediye!

*Teslimatta Bukoli’yi Seçene Sıcak İçecek Hediye Kampanyası, 01.03.2017 – 30.03.2017 tarihleri arasında, teslimat seçeneği olarak Bukoli seçilerek verilen Decathlon siparişlerinde geçerlidir.
Kampanyadan kazanılan Kahve Dünyası şifresi sipariş seçilen Bukoli noktasından teslim alındığı gün içerisinde Bukoli tarafından SMS ve/veya e-mail ile iletilecektir.
Bukoli Kahve Dünyası Hediye Sıcak İçecek şifresi 30.04.2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya kapsamında her teslimatta tüm Türkiye’deki Kahve Dünyası Mağazalarından  (3. Havalimanı, Ankara Ekonomi Bakanlığı, metro ve kiosklar hariç) şifre karşılığı 1 adet Sıcak İçecek hediye edilecektir. Sıcak İçeceği, kampanya kapsamında gönderilecek olan şifre ile Kahve Dünyası mağazalarında kasaya bildirerek alabilirsiniz.
Şifre, tüm sıcak içeceklerin küçük ve orta boyları için geçerlidir. Başka bir ürünle değiştirilemez veya bedeli paraya çevrilemez. Bukoli’nin ileteceği şifre bir kez kullanılabilecek olup, kullanıcıların bir şifre ile 1 sıcak içecek alma hakkı vardır.
Kampanya süresince kampanyadan bir kişi sadece bir defa yararlanabilir. Sipariş iade edildiğinde iletilen kod geçersiz sayılacaktır.
Kampanya stoklarla sınırlıdır. Bukoli kampanyaya dâhil stok adetlerini, stok durumunu değiştirme hakkını saklı tutar. Bukoli şimdilik sadece İstanbul içinde hizmet vermektedir.
Decathlon ve Bukoli, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme ve kampanyayı herhangi bir bildirim ve/veya tazminat yükümlülüğü olmaksızın zamanından önce durdurma hakkını saklı tutar. Bukoli kampanya süresi boyunca, kampanyayı olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojileri kullanıldığını veya çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcının hediye biletini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını sakı tutar.
Ayrıca, Bukoli yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır. Kampanyaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
Koşullar ve Kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini bilmektedirler. Katılımcılar, kampanyaya katılım ile katılım şart ve koşullarını okumuş ve bu şartları peşinen kabul edilmiş sayılır.