NABAIJI

Bu mayo, su sporları antrenmanları için idealdir

Kız Çocuk Mayoları Yüzme Yeni - KAMIYE ÇOCUK MAYOSU NABAIJI - Yüzme Yeni
Kız Çocuk Mayoları

KAMIYE MAYO - ÇOCUK - MAVİ / PEMBE NABAIJI

NABAIJI
Klora karşı dayanıklı bir mayo arayan DÜZENLİ yüzücüler için tasarlandı. Su sporları antrenmanları için idealdir

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8271213
TEKNİK BİLGİLER
Sıklık Düzenli kullanım.
Haftada bir kereden fazla yüzebilirsiniz.
Tür Tek parça
Şekil O kesimli sırt
Mayo her şeyden önce rahat olmalıdır. Hareketlerinizi kısıtlamadan rahatça yüzmenize olanak sağlamalıdır. Bu nedenle, mayonuzun sırt kesiminin seçimi size uyum sağlaması açısından çok önemlidir.
O şeklindeki sırt kesimi yüzme için idealdir. Kürek kemiğini engellemeyecek şekilde yanlarda duran askılar, yeterli oranda hareket özgürlüğü sağlar.
Malzeme: Mühendislerimiz, polyester bazlı bir malzeme geliştirerek elastan iplikleri, rahatlık sağlayan, esnek ve klora karşı dayanıklı olan polibütilen tereftalat (PBT) ipliklerle değiştirdi.

PBT fiberin diğer avantajları şunlardır:
- Hızlı kurur. - Kullanım ömrü boyunca, dayanıklılığını yalnızca %3 - 4 oranında kaybeder. - UV ışınlarına karşı dayanıklıdır: Renkleri, canlı renkler de dahil olmak üzere, kalıcılığını korur.
AQUARESIST Teknolojisi: AQUARESIST teknolojisine sahip ürünler, kullanım süresi boyunca klora karşı dayanıklı olduğunu garanti eder. Esnekliklerini ve UV ışınlarına karşı dayanıklılık özelliklerini korurlar. Bu nedenle, bu ürünler havuzda düzenli veya yoğun bir kullanım için uygundur.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi AQUARESIST teknolojisine sahip ürünler, 240 saat boyunca suyu klorlu bir havuzda tekrarlayan basınç döngüsü altında test edilmiştir. Test boyunca ürünün esnekliğini kaybetmediği gözlemlenmiştir. Klasik mayoların aksine bu ürün, ilk halindeki gibi kalmıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER