100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
NABAIJI

Kaymayı önleyen elastikleri sayesinde kavrama.

Referans numarası : 8361125

KAIPEARL ALLMAP ŞORTLU MAYO

haftada en az bir kere hobi amaçlı yüzenler için tasarlandı. Pedleri sayesinde sıkılaştırıcı, elastik bantlar ile tasarlanmış şortlu yapısı ile kaymayan, vücudunuzu kavrayarak rahatsızlık hissi yaratmayan mayo.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Yaptığınız antrenman:

Hobi amaçlı yüzme: hobi amaçlı yüzenler, haftada en az bir kere her seviyede yüzme antrenmanları yapan yüzücülerdir. Her şeyden önce, faydaları ve sağlığa etkileri açısından su içinde yapılan bir fiziksel aktivite ararlar. Nabaiji, bu kişiler için, yüzmeye uygun olmasının yanı sıra vücut şekillerine de uyum sağlayan ürünlerden oluşan geniş bir mayo yelpazesi sunar.

Yapı

U şeklinde sırt kesimi: bir mayonun özelliği her şeyden önce size rahatlık sunması, yüzme sırasında hareketlerinizi etkilememesi ve sizi rahatsız etmemesidir. Bu nedenle, mayonuzun sırt kesiminin seçimi size uyum sağlaması açısından çok önemlidir.
U şeklinde sırt tasarımına sahip mayo kolay giyilir, bronzlaşma izlerinin oluşmasını engeller. Kalçalardan rahatça geçeceği için büyük beden kullanımı için çok uygundur.

Malzeme

Sıkılaştıran bileşen: Ana bileşen: % 69 Poliamit, %31 Elastan
Sıkılaştırıcı etkiye sahip mayolarımız özel bir dokumadan ve yüksek yoğunlukta elastan bileşenden (%31) oluşmaktadır böylece daha elastik bir yapıya sahiptir. Sıkılaştırıcı etkiye sahip mayo: Giydiğiniz andan itibaren, sizi sıkmadan güçlü bir destek ve rahatlık hissi verir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM