100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Kullanışlı ve rahat kısa boardshort.

Referans numarası : 8383461

JOKO SUNSET BOARDSHORT

Hobi amaçlı sörf, bodyboard ve bodysurf yapan 4 - 14 yaş arası çocuklar için tasarlandı. Sörf, bodyboard ve bodysurf yapmaya yeni başlayacaklar için kısa boardshort! Tamamen elastik beli ve sıkma ipi sayesinde dalgalarda mükemmel kavrama ve dayanıklılık sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Renk yelpazesi

12 farklı desen! Dördü tamamen baskılı, desenli ve çizgili, kırmızı, mavi ve yeşil 3 uyumlu renkten oluşan versiyonu mevcuttur.

Beden tablosu

4, 6, 8, 10, 12 ve 14 yaş bedenleri mevcuttur

Ürün adı

Neden Joko? Bu sözcük, Bask dilinde oyun anlamına gelir ve bu isim, şortu kullanacak çocuklar düşünülerek verilmiştir. Tribord ürünleri, Bask Bölgesindeki Hendaye şehrinde, Atlantik Okyanusu'nun kıyısındaki şirket merkezinde tasarlanır, çizimleri yapılır ve üretilir.

İç slip

İç kısmında bulunan slip hem destek hem hijyenik kullanım olanağı sunar. %100 polyester bileşeni, ince dokusu ve teri dışarı atan delikleri sayesinde çocuklar için tehlike oluşturmadan kumun ve suyun dışarı atılmasını sağlar.

Hızlı kuruma

Çocukların, rahat olmaları için vücutlarının hızlı bir şekilde kuruması gerekir. Bu nedenle bu boardshort, suyu hızlıca dışarı atabilecek şekilde tasarlanmıştır (yan cepteki küçük delik, iç slipteki suyu dışarı atar). Su tutmazlık işlemi görmüş bileşeni ile su kumaşta birikmez, aksine kumaştan akar gider. Sık yıkamalar sonrası kaybolabilecek bu özellik, ürün kurutma makinesinde kurutulduğunda yeniden aktif hale gelir.

Vücut yapısına uygunluk

Elastik beli boardshortun çocuğun bedenine göre ayarlanmasını kolaylaştırır. Beli çevreleyen sıkma ipi şortun kaymamasını ve çocuğunuzun dalgalarda veya plajda keyifle oyun oynamasını sağlar!

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM