TRIBORD

Pratik ve rahat deniz şortu.

Erkek Çocuk Sörf Mayoları Sörf Yeni - JOKO LETTERS DENİZ ŞORTU TRIBORD - Sörf Yeni
Erkek Çocuk Sörf Mayoları

JOKO BOY LETTERS KISA DENİZ ŞORTU - ÇOCUK - KIRMIZI TRIBORD

TRIBORD
4 - 10 yaş arası, plajda yüzeyerek ve kumda oyun oynayarak zaman geçiren çocuklar için tasarlandı. Suyun içinde, kumda oynarken, plajda ve diğer yerlerde eğlenmeniz için ideal deniz şortu! Tamamen elastik beli ve sıkma kordonu sayesinde mükemmel ve dayanıklı kavrama sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8356438
TEKNİK BİLGİLER
Renk çeşitleri 12 farklı desen! Dördü tamamen baskılı, kırmızı, mavi ve yeşil 3 uyumlu renkten oluşan versiyonu mevcuttur.
Bedenler 4, 6, 8, 10, 12 ve 14 yaş bedenleri mevcuttur
Ürün adı Neden Joko? Bu sözcük, Bask dilinde oyun anlamına gelir ve bu isim, şortu kullanacak çocuklar düşünülerek verilmiştir. Tribord ürünleri, Bask Bölgesindeki Hendaye şehrinde, Atlantik Okyanusu'nun kıyısındaki şirket merkezinde tasarlanır, çizimleri yapılır ve üretilir.
İç slip İç kısmında bulunan slip hem destek hem hijyenik kullanım olanağı sunar. %100 polyester bileşeni, ince dokusu ve teri dışarı atan delikleri sayesinde çocuklar için tehlike oluşturmadan kumun ve suyun dışarı atılmasını sağlar.
Hızlı kuruma Çocukların, rahat olmaları için vücutlarının hızlı bir şekilde kuruması gerekir. Bu nedenle bu boardshort, suyu hızlıca dışarı atabilecek şekilde tasarlanmıştır (yan cepteki küçük delik, iç slipteki suyu dışarı atar). Su tutmazlık işlemi görmüş bileşeni ile su kumaşta birikmez, aksine kumaştan akar gider. Sık yıkamalar sonrası kaybolabilecek bu özellik, ürün kurutma makinesinde kurutulduğunda yeniden aktif hale gelebilir.
Vücut yapısına uygunluk Elastik beli boardshortun çocuğun bedenine göre ayarlanmasını kolaylaştırır. Beli çevreleyen sıkma ipi şortun kaymamasını ve çocuğunuzun dalgalarda veya plajda keyifle oyun oynamasını sağlar.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER