100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

%100 pamuklu, cepli, Fitness için ideal şort

Referans numarası : 8325240

Jersey Erkek Çocuk Şortu-Koyu Mavi

Düşük yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Yumuşak dokusu sayesinde severek giyeceksiniz. Sizin için vazgeçilmez jarse şort! Kesimi sayesinde size maksimum rahatlık verir ve özgürce hareket edebilmenizi sağlar.

Renk : Uzay mavisi

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
5 - 14 yaşlarındaki çocuklar için Jimnastik ve Fitness kıyafet ürün gamımız:

Çocuk Jimnastiği ve Fitnessı antrenmanları için (trambolin, step, kas geliştirme parkurları, kas çalıştırma, çekme vs) tasarlanan kıyafet ürün gamı formunu ve sağlığını korumak isteyenler için idealdir.

Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

%100 pamuklu hafif şort.

Yumuşak ve hafif dokulu bu şort, fitness antrenmanları için uygundur. %100 pamuk dokuması ve dar kesimiyle, fitness antrenmanı boyunca hareket kolaylığı sağlar.
Cepli şort
Elastik bel kemeri sayesinde kullanım sırasında üzerinizden düşmez.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM