TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Çok işlevli ve dayanıklı deri ayakkabı.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/499e5deccd964070a53f816ec630d6fa.zip/index.html

JARRY YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI

aktif yürüyüş için tasarlandı. Jarry cırt cırtlı çocuk ayakkabıları çok işlevli ve dayanıklıdır. Tamamen deri olması ile en uslu ve en enerjik çocukların bile hoşuna gidecektir.
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
89.99TL - %

89.99TL*
Dont écoparticipation: / DroppedPriceFromStartDate

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
89.99TL  %
DroppedPriceBefore0.00TLDroppedPriceNow89.99TL**
Dont écoparticipation: / DroppedPriceFromStartDate

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8339819
AVANTAJLARI
Ayak hareketleriyle uyumluluk Esnek kauçuk yapıdaki çizgili tabanı ile ayağın hareketlerine uyum sağlar.
Dayaniklilik Ayağı saran kauçuk tabanı sayesinde aşınmaya karşı dayanıklıdır.
Nefes alabilirlik Deri bileşenli nefes alan yapısı sayesinde teri emer ve dışarı atar.
Kaymazlık Kauçuk kaymaz taban. Çocuklar tarafından kullanım testlerine tabi tutulmuştur.
Giyme / çıkarma kolaylığı Cırt cırtları sayesinde çocuğunuz kendi başına kolayca giyebilir.
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri

Newfeel çocuk yürüyüş ve spor ayakkabıları, satışa sunulmadan önce çocuklarınızın, hem iç hem de dış mekanlarda her gün karşılaşacağı şartlar altında kullanım testlerine tabi tutulmaktadır. Bu testler sayesinde ayakkabılarımızı geliştirir ve onaylarız.

Laboratuvar testleri

Newfeel tarafından tüm ürünler üzerinde, yürüyüş ve spor ayakkabılarının özellikleri ile avantajlarını onaylamak için esneklik (yumuşaklık), tabanın aşınması (yıpranma), ayakkabının üst bölümü ve taban arasındaki yapıştırma konusunda testler gerçekleştirilmektedir...

Ortopedik tabanlar

"Ortopedik" tabanları kullanırken, bir numara büyük alın veya çıkarılabilir özellikteki iç tabanı çıkarın!

Topuk desteği

Ayakkabının ayağı daha iyi kavrayabilmesi için, bütün Newfeel yürüyüş ve spor ayakkabılarında, kalitesi konusunda çalışmalar yapılmış arka destek bulunmaktadır.

Çocuğun ayakkabılarını daha uzun süre kullanması amacıyla bir numara büyük ayakkabı almak gerekir mi?

Hayır! Eğer ayakkabının numarası çok büyükse, çocuğunuzun ayağı özellikle topuk bölgesinde çok iyi kavranmaz. Ayrıca ayak kenarlara doğru kayar ve ayakkabı ayak ile "bütünleşmez". Çocuk doğal ayak basma yapısını değiştirme riski ile karşı karşıya kalır ve diz, kalça ve sırt ağrıları çekmeye başlayabilir. Diğer yandan, ayakkabı ayağınızı çok sıkmamalıdır. Ayak ucu ile ayakkabı burnu arasında 6mm boşluk olmak zorundadır.

Çocuğum için seçtiğim yürüyüş / spor ayakkabısının doğru numarada olduğunu nasıl anlayacağım?

Öncelikle, çocuk ayağını ayakkabının ön tarafına iyice yerleştirmelidir, sonrasında avuç içinizle ayağın ön bölgesine bastırarak parmakların kıvrılmış bir durumda olmadığından emin olmalısınız. Ardından parmağınızı ayakkabının arka kısmına, topuğun altına sokmaya çalışarak yeterince boşluk (6 mm ) olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İnce yapılı bir parmağa sahipseniz ve parmağınızın ucunda 10 mm'ye yakın bir boşluk oluşacaktır, bu ayakkabı sıkı demektir! Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com

Yürüyüş / spor ayakkabılarında "ayak tabanı kemeri" bulunması gerekir mi?

Hayır! Çocukların %90'ı sağlıklı ayaklarla doğmaktadır. Düz taban yapısındaki ayakları yoktur, sadece etli ayaklara sahiptirler! Çocuğunuz büyüdükçe ayaklarında kaslar gelişir ve ayak tabanı kemeri yapısı ortaya çıkar. Bir kemere sahip olmak, protez kullanmak ile eş değerdir! Kemer bulunmadığında (çıplak ayaklar veya kemersiz ayakkabılar), vücut dengesizliği düzeltmeye çalışacaktır, bunun sonucunda da sırt ağrıları oluşabilir. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.

Evimde bir yürüyüş / spor ayakkabısı canavarı var, en dayanıklı ayakkabı çiftini nasıl seçeceğim?

Çocuklar ayakkabılarının burun bölgesini aşındırmaya daha meyillidirler. Bu sebeple ayakkabı seçerken taban seviyesine özellikle dikkat etmelisiniz. Kauçuk gibi doğal yapısı sert olan bir bileşen daha uzun süre dayanıklıdır. Ayağı "saran" veya daha yüksek yapıdaki bir taban, "darbe emicilik" özelliğine de sahip olacaktır. Ayakkabının üst kısmında ise, deri dayanıklılık garantili bir bileşendir ve uygun güçlendirme ile erken aşınmaların önüne geçer. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Üstü
100.00% İnek Derisi
Astar ve çorap
50.00% Polyester, 50.00% Domuz Derisi
Dış taban
100.00% Kauçuk
Bakım önerileri Ayakkabınızı bir fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz. Herhangi bir ısı kaynağının yakınında kurutmayın. Herhangi bir lekelenme durumunda, beyaz bir silgi ile yumuşakça ovalayın. İlk kullanımdan önce ayakkabıya su geçirmezlik işlemi uygulamanızı ve bu işlemi ayda bir tekrar etmenizi öneriyoruz. Daha fazla hijyen için, çocuğunuz ayakkabısını kullanmadığı zamanlarda iç tabanını çıkarabilir, daha etkili bir kuruma sağlayabilirsiniz. www.newfeel.com
Saklama önerisi Newfeel ekibi yürüyüş / spor ayakkabılarınızı nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklamanız öneriyor.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel yürüyüş ve spor ayakkabıları, laboratuvar ve çocuklar tarafından kullanım testlerine tabi tutulmuştur.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI