NEWFEEL Fins de serie

Çok kullanışlı ve dayanıklı ayakkabı.

Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları - Jarry Canvas Çocuk Ayakkabısı NEWFEEL
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/537ca6ac6b6241a188f099684f0724e4.zip/index.html
Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları

Jarry Canvas Çocuk Günlük Yürüyüş Ayakkabısı - Lacivert NEWFEEL

NEWFEEL
Günlük yürüyüş Jarry Canvas ayakkabılar, kullanışlı oluşu ve dayanıklılığla hareketli çocuklar için idealdir.
Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

74.99TL -7  %

69.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 29/06/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 28/06/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 28/06/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 29/05/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.99 TL .
Referans numarası : 8328015
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Ayak hareketleriyle uyumluluk Esnek kauçuk yapıdaki çizgili tabanı ile ayağın hareketlerine uyum sağlar.
Nefes alabilirlik Kanvas yapısı ve havalandırma delikleri sayesinde teri dışarı atar.
Dayaniklilik Ayağı saran kauçuk tabanı sayesinde aşınmaya karşı dayanıklıdır. Deri destekler
Giyme / çıkarma kolaylığı Cırt cırtları ve elastik bağcıkları ile çocuğunuz tek başına kolayca giyebilir.
Kaymazlık Kauçuk kaymaz taban. Çocuklar tarafından kullanım testlerine tabi tutulmuştur.
ÖZELLİKLERİ
Numara
28-39.
Taban
Kaymaz.
Diğer renkler:
Çeşitli renkler mevcuttur.
Bağlama
Cırt cırt (+esnek)
Konç yüksekliği
kısa.
Malzeme
kumaş.
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri Tüm Newfeel çocuk ayakkabıları, satışa sunulmadan önce çocuklarınızın hem iç hem de dış mekanlarda her gün karşılaşacağı şartlar altında kullanım testlerine tabi tutulmaktadır. Bu testler, ürünlerimizi geliştirmemize ve özelliklerinin denenip onaylanmasına yardımcı olur.
Laboratuvar testleri Newfeel tarafından tüm ürünler üzerinde, yürüyüş ve spor ayakkabılarının özellikleri ile avantajlarını onaylamak için esneklik (yumuşaklık), tabanın aşınması (yıpranma), ayakkabının üst bölümü ve taban arasındaki yapıştırma konusunda testler gerçekleştirilmektedir...
Ortopedik tabanlar "Ortopedik" tabanları kullanırken, bir numara büyük alın veya çıkarılabilir özellikteki iç tabanı çıkarın!
Topuk desteği Ayakkabının ayağa daha fazla destek sağlaması için tüm Newfeeel çocuk ayakkabılarında özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli topuk takviyesi bulunmaktadır.
Çocuğun ayakkabılarını daha uzun süre kullanması amacıyla bir numara büyük ayakkabı almak gerekir mi? Hayır! Ayakkabı numarası çok büyük olduğunda, özellikle topuk kısmında çocuğunuzun ayağı için gereken desteği sağlamaz. Bu nedenle, ayak kenarlara doğru kayabilir ve ayakkabı ayak ile "bütünleşmez". Çocuk doğal ayak basma yapısını değiştirme riski ile karşı karşıya kalır ve diz, kalça ve sırt ağrıları çekmeye başlayabilir. Bununla birlikte, ayakkabı ayağını sıkmamalıdır. Ayak ucu ile ayakkabının burnu arasında 6 mm boşluk bulunmalıdır.
Çocuğum için seçtiğim yürüyüş / spor ayakkabısının doğru numarada olduğunu nasıl anlayacağım? Öncelikle, çocuk ayağını ayakkabının ön tarafına iyice yerleştirmelidir, sonra avuç içinizle ayağın ön bölgesine bastırarak parmakların kıvrılmış bir durumda olmadığından emin olmalısınız. Ardından parmağınızı ayakkabının arka kısmına, topuğun altına sokmaya çalışarak yeterince boşluk (6 mm) olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İnce yapılı bir parmağa sahipseniz ve 10 mm'lik boşluğa rağmen ayakkabı ayağa oturuyorsa bu numara uygundur. Daha fazla bilgi için : www.newfeel.com
"Ayak kemeri" belirgin yürüyüş / spor ayakkabılarını tercih etmek gerekir mi? Hayır! Çocukların %90'ı sağlıklı ayaklarla doğmaktadır. Düz taban değillerdir, ayakları etli olduğundan düz tabanmış gibi görünür! Çocuğunuz büyüdükçe ayaklarında kaslar gelişir ve ayak tabanı kemeri yapısı ortaya çıkar. Ayak kemeri belirgin bir ayakkabı kullanmak protez kullanmak gibidir! Kemer bulunmadığında (çıplak ayaklar veya kemersiz ayakkabılar), vücut dengesizliği düzeltmeye çalışacaktır, bunun sonucunda da sırt ağrıları oluşabilir. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
Evimde yürüyüş / spor ayakkabılarını çok hızlı yıpratan bir çocuk var, en dayanıklı ayakkabıyı nasıl seçeceğim? Çocuklar, ayakkabılarının burun bölgesini aşındırmaya daha fazla meyillidir. Bu sebeple ayakkabı seçerken taban seviyesine özellikle dikkat etmelisiniz. Kauçuk gibi doğal yapısı sert olan bir bileşen daha uzun süre dayanıklıdır. Ayağı "saran" veya ön kısmı daha yüksek yapıdaki bir taban, aynı zamanda "darbe emme" görevi de görecektir. Üst kısım için, deri dayanıklılık garantili bir malzemedir ve uygun ön ayak desteği erken aşınmaların önüne geçer. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Meş üst kısım, kauçuk dış taban.Ağırlık: 33 numarada 165 gr.
Bakım önerileri Newfeel ekibi ayakkabınızın dışını temiz ve nemli bir bez veya fırça ile temizlemenizi öneriyor.Isı kaynağına yakın kurutmaya bırakmayınız. Daha fazla hijyen için ayakkabınızı kullanmadığınız zamanlarda içindeki tabanı çıkartınız. Bu aynı zamanda ayakkabınızın en kısa sürede kurumasına sebep olacaktır. Daha fazla bilgi için : www.newfeel.com
Saklama önerisi Newfeel ekibi ayakkabınızı nemden uzak ve kuru bir yerde saklamanızı öneriyor.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ayakkabılar Newfeel laboratuvarlarında test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM