100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NABAIJI

Kasları mükemmel kavrar.

JAMMER B-FIRST MAYO

Haftada en az 1 kez, düzenli olarak yüzenler için tasarlandı. Polyester ve mükemmel elastik bileşenleriyle jammer tarzındaki bu erkek mayosu maksimum hareket özgürlüğü sağlar ve klora karşı ultra dayanıklıdır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8308291
TEKNİK BİLGİLER
YAPI

JAMMER – uzunluk 44 cm

Bir mayo her şeyden önce rahat olmalıdır. Kolay hareket etmenizi sağlamalıdır. Bu sebeple, mayo seçimi büyük önem taşır. Jammer mayo, kuadriseps ve kalça kaslarını mükemmel bir şekilde kavrayarak vücudunuza tam oturur.

BİLEŞEN

100% polyester
Mühendislerimiz, polyester bazlı bir malzeme geliştirerek elastan fiberleri, rahat etmeniz için gereken esnekliği sunan ve özellikle klora karşı dayanıklı olan polibütilen tereftalat (PBT) fiberle değiştirdi. PBT yapısının aynı zamanda şu avantajları da vardır:
- Hızlı kuruma. - Kullanım ömrü boyunca, dayanıklılığını yalnızca %3 - 4 oranında kaybeder. - UV ışınlarına karşı dayanıklıdır: Renkleri, canlı renkler de dahil olmak üzere, kalıcılığını korur.

AQUARESIST TEKNOLOJİSİ

AQUARESIST teknolojisine sahip ürünler, kullanım süresi boyunca klora karşı dayanıklı olduğunu garanti eder. Esnekliklerini ve UV ışınlarına karşı dayanıklılık özelliklerini korurlar. Bu sayede, bu ürünler havuzda düzenli veya yoğun olarak kullanım için uygundur.

KULLANIM

Düzenli kullanım için uygun mayo.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com

ÜSTLENDİKLERİMİZ
2014 Avrupa ve 2012 Olimpiyat şampiyonu Fabien Gilot, NABAIJI ürünlerinin teknik ortağıdır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM