100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Güneşten 1 saniye içinde korunmaya başlayın !

IWIKO ŞEMSİYE

Plajda güneşten korunmak için tasarlanmıştır.Güneşten ve rüzgardan korunun !180 X 110 X 90 One Move sistemi sayesinde şemsiye tek hareketle açılır ve kapanır.180 X 110 X 90

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8305625
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar

Yükseklik: 110 cm / Genişlik: 180 cm / Derinlik: 90 cm. IWIKO plaj gölgeliği, plaj şemsiyesi çantasına sığar! Kılıf boyutu: 112 cm

Bu plaj gölgeliği en az 2 yetişkin ve 1 çocuk için koruma sağlar.

Güneş koruması

PROFILTER SPF 50 + bileşeni: UVB ışınlarını minimum %98, UVA ışınlarını ise %95 oranında engeller. Güneşe karşı maksimum korumanın garantisidir.

ONE MOVE SİSTEMİ

Anında açma ve kapatma sistemi. Gölgeliği arkasında bulunan halkayı çekerek açabilir, kapatma düğmesine basarak tek bir hareketle kapatabilirsiniz.

Mayo ya da plaj havlusu kurutma imkanı

Gölgeliğin açma kordonu bir cırt cırt ile sabitlenebilir. Bu kordonu mayonuzu ya da plaj havlunuzu kurutmak için kullanabilirsiniz.

Rüzgara karşı dayanıklı

IWIKO plaj gölgeliği iki şekilde yere sabitlenebilir:

1) Kazıkları sayesinde zemine ya da kuma sabitlenebilir.
2) Kum cepleri sayesinde kazıkları kullanmanıza gerek kalmadan sabitlenebilir. Gerekli durumlarda halat ile de kullanılabilir.

Neden IWIKO?

IWI = Havai dilinde deniz kabuğu
WIKI = Havai dilinde hızlı
IWIKO!

Öneri

Tribord şemsiye ve plaj gölgelikleri ürün gamı UV ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlar. Ancak kumdan yansıyan güneşten korunmak için, UV korumasına sahip kıyafetler ve güneş kremleri kullanılması önerilir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Güneşe karşı koruyan bileşenler laboratuarda test edilmiştir.
Ürün testi Hendaye'deki ekiplerimiz tarafından tasarlanmıştır Hendaye'de bulunan Tribord merkezinde üretilmiştir.Denize yakın lokasyonu sayesinde su sporlarıyla ilgilenen müşterilerin istekleri daha kolay karşılanmaktadır.Oxylane araşıtmra ve geliştirme ekibi gerçek hava şartları altında ürünlerin UV korumalarını test ediyor.
Teknik bileşenler UPF 50+ korumalı kumaş.UV ışınlarından %95 oranında korur.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM