100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

3 geniş oturağı ile rahatça kürek çekebilirsiniz.

İTİWİT Şişirilebilir Kayak

Durgun sularda, 2 ya da 3 kişi olarak, hobi amaçlı kano gezintisi yapanlar için tasarlandı (kıyıdan maksimum 300 metre uzakta). Önde ve arkada rahatça kürek çekmeyi sağlayan yükseltilmiş 2 yetişkin ve ortada çocuk oturağı bulunan şişme kano. Sağlam ve güvenilir yapısı sayesinde ailece gezinti yapmak için kullanabilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8307032
TEKNİK BİLGİLER
Şişirme önerileri ve önlemleri

Önce tabanı, ardından %50 oranında ilk şamandırayı, daha sonra da ikinci şamandırayı şişirin. Bölmelerin genel durumunu kontrol edin. Ardından, tümünü 0,1 barı (1,5 PSI) aşmayacak şekilde şişirin. FAZLA ŞİŞİRMEYİN! Tüm sibopları iyice kapatın. Suyun az olduğu (göl vb.) alanlar hariç salmaların 3'ünü de takın. ÇOK SICAK HAVALARDA, yüksek basınç nedeniyle oluşacak zararı engellemek için su dışındayken kanonun havasını biraz indirin.

Bakım önerileri

Yan bölmelerden biri zarar görürse, fermuar yardımıyla şamandırayı uzunlamasına açıp bölmeyi çıkarın. Tabanı, cırt cırtlı bantları açarak çıkarabilirsiniz. 1. durum: Şamandıranın üzerinde delik oluşursa, onarım kitini kullanarak yama yapabilirsiniz. 2. durum: Delik, birleşim yerinin üzerinde oluşursa; Zarar görmüş, 2 yıl garantili iç lastiği değiştirmek için DECATHLON mağazasının atölye servisine başvurun.

Sökme ve katlama kolaylığı

Kısa mesafeli taşımalar için yeni 2016 model taşıma çantası. Kolay kilitlenen yeni 2016 model kanatçıklar. 3 "boston" sibobunu gevşetip kanonun havasını indirin. Yan şamandıraları tabanın üzerine doğru kıvırın. Havayı boşaltmak için ters taraftan başlayarak siboplar üstte kalacak şekilde yuvarlayın. Rulo haline getirdiğiniz kanoyu çantanın ana bölmesine yerleştirin. Fermuarı kapatın ve sıkma perlonları yardımıyla bağlayın.

Oturma rahatlığı

Arka ve ön oturaklar, ortadakine göre 2 kat daha yüksektir. Bu durum, kürek çeken yetişkinlere büyük bir rahatlık sağlar. "Çocuk" için tasarlanan oturak, standart bir yüksekliğe sahip olup daha alçak ve güvenlidir. Oturaklar, tabanda yer alan ve kanoya binecek kişi sayısını gösteren işaretlerin tam önüne denk gelecek şekilde konumlanmıştır. İşaret gözükecek şekilde, "2+1" yazan işaretin önüne 3 kişi oturabilir. "2" yazan işaretin önüne, 2 kişi oturabilir.

Kayma kalitesi

Patentli pruva tasarımı: Kano, ön ve arka tarafında bulunan sivri uçları sayesinde suyun üzerinde iyi bir şekilde kayar. Kanonun V şeklindeki ön kısmı, suda yol almayı kolaylaştırır.

Teknik bilgiler

Kürekler : 8131721 , 8307848
Pompa : 8174054

Satış sonrası servis

Itiwit kanoları satıldıktan sonra, parçalarını temin edebilmeniz için size servis hizmeti sunar. Sipariş vermek ve parça temin etmek için Decathlon mağazasının atölye servisine başvurabilirsiniz. Şişirilebilir taban: referans kodu 8309265
Sol iç lastik: referans kodu 8309264
Sağ iç lastik: referans kodu 8309167

ÜSTLENDİKLERİMİZ
ISO 6185-1 standartlarına uygundur.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM