100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Dengeli ve rahat!

ITIWIT 1 ŞİŞİRİLEBİLİR KAYAK

Durgun sularda, tek başına hobi amaçlı kano gezintisi yapanlar için tasarlandı (kıyıdan maksimum 300 metre uzakta). Yetişkinler için uygun yükseltilmiş 1 oturağı sayesinde rahatça kürek çekebileceğiniz şişme kano. Dengeli ve güvenli.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8335514
TEKNİK BİLGİLER
Şişirme önerileri ve önlemleri

Önce tabanı, ardından %50 oranında ilk şamandırayı, daha sonra da ikinci şamandırayı şişirin. Bölmelerin genel durumunu kontrol edin. Ardından, tümünü 0,1 barı (1,5 PSI) aşmayacak şekilde şişirin. FAZLA ŞİŞİRMEYİN! Tüm sibopları iyice kapatın. Suyun az olduğu (göl vb.) alanlar hariç salmaların 3'ünü de takın. ÇOK SICAK HAVALARDA, yüksek basınç nedeniyle oluşacak zararı engellemek için su dışındayken kanonun havasını biraz indirin.

Bakım önerileri

Yan bölmelerden biri zarar görürse, fermuar yardımıyla şamandırayı uzunlamasına açıp bölmeyi çıkarın. Tabanı, cırt cırtlı bantları açarak çıkarabilirsiniz. 1. durum: Şamandıranın üzerinde delik oluşursa, onarım kitini kullanarak yama yapabilirsiniz. 2. durum: Delik, birleşim yerinin üzerinde oluşursa; Zarar görmüş, 2 yıl garantili iç lastiği değiştirmek için DECATHLON mağazasının atölye servisine başvurun.

Sökme ve katlama kolaylığı

Kısa mesafeli taşımalar için yeni 2016 model taşıma çantası. Kolay kilitlenen yeni 2016 model kanatçıklar. 3 "boston" sibobunu gevşetip kanonun havasını indirin. Yan şamandıraları tabanın üzerine doğru kıvırın. Havayı boşaltmak için ters taraftan başlayarak siboplar üstte kalacak şekilde yuvarlayın. Rulo haline getirdiğiniz kanoyu çantanın ana bölmesine yerleştirin. Fermuarı kapatın ve sıkma perlonları yardımıyla bağlayın.

Kayma kalitesi

Patentli pruva tasarımı: Kano, ön ve arka tarafında bulunan sivri uçları sayesinde suyun üzerinde iyi bir şekilde kayar. Kanonun V şeklindeki ön kısmı, suda yol almayı kolaylaştırır.

Teknik bilgiler

ŞİŞMİŞ BOYUTU
Uzunluk: 300 cm
Genişlik: 95 cm

ÇANTA İÇİNDE KATLI BOYUT
Yükseklik: 62 cm
Genişlik: 44 cm
Kalınlık: 27 cm
Ağırlık: 11 kg
Maksimum basınç: 0,1 bar (1,5 PSI)

Oturak sayısı: 1

İçindekiler: Kano, çanta, onarım kiti, salma

İÇİNDE POMPA BULUNMAZ
Tribord çok uçlu çift etkili el pompa ile şişirilebilir.

Satış sonrası servis

Itiwit kanoları satıldıktan sonra, parçalarını temin edebilmeniz için size servis hizmeti sunar. Sipariş vermek ve parça temin etmek için Decathlon mağazasının atölye servisine başvurabilirsiniz. Şişirilebilir taban: referans kodu 8344385
Sol iç lastik: referans kodu 8344383
Sağ iç lastik: referans kodu 8344381

ÜSTLENDİKLERİMİZ
ISO 6185-1 standartlarına uygundur.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM