KATILIM KOŞULLARI

  • Kampanya 15.05.2019-15.03.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında su sporları ürünlerinden en az bir tane satın alan ve toplam alışveriş tutarını en az 150 TL'ye tamamlayan tüm Decathlon Hesap üyesi müşteriler faydalanabilecektir. Decathlon Hesap üyeliği ücretsiz olup, https://goo.gl/7Qpy5f adresinden üyelik başlatılabilir.
  • Kampanya kapsamında hak kazanan Decathlon Hesap üyelerine, İspermeçet Diving Center’dan teorik + pratik eğitim paketi %40 indirimle 700 TL olacaktır. Dileyen üyeler gezi fiyatlarında %20, deneme dalışında ise %25 indirim olanağından da faydalanabilecektir. Eğitimi satın almak için tıklayın.Gezi listesi için tıklayın.
  • Adaylar, iki hafta ara ile açılan teorik eğitimlere, İspermeçet Diving Center’ın Kadıköy’deki dalış merkezinde 01.01.2020 tarihine kadar katılım sağlayabileceklerdir. Teorik eğitimi başarı ile tamamlayan dalıcı adaylar ise, pratik eğitimlerini de tamamlayabilmek için belirlenen tarihlerde Kocaeli Değirmendere’ye geleceklerdir. Değirmendere’de yapılacak pratik eğitimlerde, dalış eğitimi, dalış malzemeleri ve eğitmenlik bedeli dışında; konaklama, ulaşım ve diğer kişisel harcamalar müşteriye ait olacaktır.
  • Kampanyaya hak kazanan katılımcılara, Decathlon tarafından her Çarşamba günü e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Kendilerine e-posta yoluyla indirim kodu iletilen müşteriler İspermeçet Diving Center ödeme sayfasındaki "indirim kodu" alanına kampanya kodunu yazarak kampanyadan faydalanabilirler. İletişim bilgisi: 0542 2011 549 E-posta: info@ispermecetdive.com
  • Kampanya hem Decathlon mağazalarından hem de decathlon.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanya dönemi boyunca her aday tek seferlik katılma hakkına sahiptir. Decathlon Hesap üyeleri kampanyadan 31.03.2020’ye kadar faydalanmaya devam edebilecektir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Decathlon sorumlu değildir.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı İspermeçet Diving Center ve Decathlon’da saklıdır.
  • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza https://goo.gl/NU1R9b adresinden ulaşabilirsiniz.