QUECHUA

Sağlam ve kullanışlı, 2 iç kap 2L.

ISI YALITIMLI YEMEK KABI

Doğa yürüyüşlerinizde yiyeceklerinizi soğuk veya sıcak tutmak için tasarlandı. Paslanmaz ve 2 iç yemek kabıyla çok kullanışlı. (2 litre)

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8246377
TEKNİK BİLGİLER
Isı yalıtımlı kabınızın performansını artırmak için tavsiye. Yemek kabınızı sıcak suyla doldurarak 5 dk bekletin. Ardından yiyeceklerinizi suyun içine boşaltın (ister doğrudan kabın içine, isterseniz de küçük iç kaplara) Kabı kapatın
Kabı doldurdukça içindeki sıvının sıcak veya soğuğu muhafaza etme olasılığı artar.
Özellikler Dahili 2 yemek kabı (0,35L ve 0,65L) yiyeceklerinizi birbirinden ayırmanızı sağlar. DİKKAT!! Mikrodalgada kullanım sırasında kapağının açık olması gereklidir. Kapağı kapalı şekilde kabı ısıtmayın. Yiyecekleri 12 saatten fazla kabın içinde bırakmayın.
Bakım önerileri Elde yıkayın, makineye koymayın. Duru su ile yıkayın ve kapağını açık bırakarak kurutun. Sadece küçük kaplar makinede yıkanabilir.
İlk kullanım İlk kullanımdan önce ürünün tamamını duru su ile 3 kez yıkayın.
Bileşenler ve yasalar Ürünlerimizin ve bileşenlerimizin tümü beslenme standartlarıyla uyumludur ve Bisfenol A (BPA) içermez.
Ağırlık ve boyutlar Hacim: 2 litre
Boyutlar: 15 cm X 22 cm çap
Ağırlık: 1160 gram
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Isı yalıtımlı ürünlerimiz aynı protokole göre test edilir: 95°C sıcaklıktaki su ürüne doldurulur ve ürünün ağzı kapatılır. Ardından, suyun, 6, 12 ve 24 saat sonunda ısı düşüşü ölçülür.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM