INESIS

Pamuğun inceliğini için "stretch" tercih edin.

GOLF_Kıyafetler Golf - INTAC'TEE POLO YAKA KADIN  TİŞÖRT PEMBE INESIS - Golf
GOLF_Kıyafetler

INTAC'TEE POLO YAKA TİŞÖRT - KADIN INESIS

INESIS
bütün sene golf oynayanlar için tasarlanmışır. Kadınlığınızı ortaya çıkartın!Pamuğun inceliğini için "stretch" tercih edin.
Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

19.99TL -  %

19.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 24/08/2017
.
Referans numarası : 8241513
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Hareket serbestliği Tişörtün kesimi ve malzemesi golf oynamanıza olanak verir.
Nefes alabilirlik INESIS, bu tişörte nefes alabilirlikte 5 üzerinden 2 i uygun gördü.
TEKNİK BİLGİLER
Inesis konsepti "Liberate your Swing" gamının ürünüdür. Ürünlerimiz özellikle golf oynarken rahat etmeniz için tasarlanmıştır.Ürünler ekiplerimiz tarafından geliştirilmiş, golf oynayan müşterilerimiz tarafından test edilmiştir.Müşteri deneyimlerine değer vermemiz sonucunda geliştirdiğimiz ürünler, sizlerin spor esnasında daha rahat etmenizi sağlar.
Künye Intac'tee başka tişörtlere benzemez: kalite ulaşılamaz değildir. Bu vaat ürünün kendi isminden geliyor:Intac'Tee. Şık ve sade tasarımı sayesinde asla modası geçmez. Düz kesim bu tişörte zarifliğini arttırmak için çok hafif kavis verdik.
Farkı yaratan detaylar Kuvvetlendirilmiş yaka bütün oyun süresince taşımanıza dik taşımanıza olanak sağlar.Polo tişörtün uzunluğu sayesinde vuruşlarınız sırasında beliniz veya karnınız açılmaz.4 düğmeli yaka.190g/m2 kumaş kullanılmıştır.
Mankenin üzerindekiler : M bedeni, 1,68 m boyundaki kadınlar içindir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER %95 pamuk - %5 elastan
Bakım önerileri 30° de yıkayınız. Kurutma makinesinde kurutulabilir ancak biz hem enerji tasarrufu hem de ürünlerin ömrünü uzatabilmeniz için doğal yollarla kurutmanızı tavsiye ediyoruz.Orta ısıda ütülenir. Açık ve koyu renkli tişörtlerinizin renklerinin karışmasını önlemek için beraber yıkamayınız.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Golf oyuncularının bizim ürünlerimizi kullandıklarına ve onayladıklarına inanıyoruz.Ürünlerimiz hakkında yapılan eleştirileri ciddiye alıyoruz ve onları geliştiriyoruz.Playdry teknolojili şemsiye. Ürünle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Ürün testi Bu tişörtun formunu ve rengini koruma kapasitesi test edilmiştir.Bu testler Decathlon dışındaki laboratuvarlarda, bizim kriterlerimiz uygun şekilde yapılmıştır. Polo tişörtüün üretimine kadar ipliklerden boyadan geçer.
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM