TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

Pamuğun inceliğini için "stretch" tercih edin.

INTAC'TEE POLO YAKA KADIN TİŞÖRT BEYAZ

bütün sene golf oynayanlar için tasarlanmışır. Kadınlığınızı ortaya çıkartın!Pamuğun inceliğini için "stretch" tercih edin.

Renk : BEYAZ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8241510
TEKNİK BİLGİLER
Inesis konsepti

"Liberate your Swing" gamının ürünüdür. Ürünlerimiz özellikle golf oynarken rahat etmeniz için tasarlanmıştır.Ürünler ekiplerimiz tarafından geliştirilmiş, golf oynayan müşterilerimiz tarafından test edilmiştir.Müşteri deneyimlerine değer vermemiz sonucunda geliştirdiğimiz ürünler, sizlerin spor esnasında daha rahat etmenizi sağlar.

Künye

Intac'tee başka tişörtlere benzemez: kalite ulaşılamaz değildir. Bu vaat ürünün kendi isminden geliyor:Intac'Tee. Şık ve sade tasarımı sayesinde asla modası geçmez. Düz kesim bu tişörte zarifliğini arttırmak için çok hafif kavis verdik.

Farkı yaratan detaylar

Kuvvetlendirilmiş yaka bütün oyun süresince taşımanıza dik taşımanıza olanak sağlar.Polo tişörtün uzunluğu sayesinde vuruşlarınız sırasında beliniz veya karnınız açılmaz.4 düğmeli yaka.190g/m2 kumaş kullanılmıştır.

Mankenin üzerindekiler :

M bedeni, 1,68 m boyundaki kadınlar içindir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Golf oyuncularının bizim ürünlerimizi kullandıklarına ve onayladıklarına inanıyoruz.Ürünlerimiz hakkında yapılan eleştirileri ciddiye alıyoruz ve onları geliştiriyoruz.Playdry teknolojili şemsiye. Ürünle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Ürün testi Bu tişörtun formunu ve rengini koruma kapasitesi test edilmiştir.Bu testler Decathlon dışındaki laboratuvarlarda, bizim kriterlerimiz uygun şekilde yapılmıştır. Polo tişörtüün üretimine kadar ipliklerden boyadan geçer.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM