100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

Hafif pamuklu polo yaka tişört!

Intac'tee Erkek Golf Tişörtü Pembe

Pamuk kumaşın rahatlığınuı arayan tüm golfçüler için tasarlanmıştır. Klasik golf tişörtü! Pamuk kumaşın mükemmel hafiliği ve rahatlığı. Kendinize en uygun rengi seçin: şık, eğlenceli, klasik...

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8202786
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgisi

1,85 boyundaki erkekler için L bedeni bulunmaktadır.

Fark yaratan detaylar

Polo tişörtün uzunluğu sayesinde swing hareketinizin sonunda beliniz veya göbeğiniz açılmaz. 500 polo tişört, 190 g/m2 yoğunluğunda ilmeklerden oluşmuştur. Güçlendirilmiş yakası sayesinde oyununuz boyunca yaka dik olarak kalır.

Ürünün hikayesi

Inesis polo tişörtlerin en büyük özelliği, yakası ve bedeninin hafifçe vücuda yakın bir şekilde kesilmiş olmasıdır. "Slim" kesim değildir ancak hafifçe vücudunuza oturur.

Inesis konsepti

Polo tişörtlerimizin, seviyeniz ve swing hareketiniz ne olursa olsun size uygun olması için çalışıyoruz. Golf oynamaya tutkuyla bağlı oyunculardan oluşan INESIS ekibi, sizlerin görüşleri sayesinde, her ürünü bu oyundan daha çok keyif alabilmeniz için geliştirir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, rengini ve şeklini koruduğunu kanıtlamak için peşpeşe yıkama ve kurutma testlerinden geçmiştir. Bu testler, kıyafetlerin kalitesini ölçmek için düzenli olarak tekrarlanır.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM