100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
B'TWIN

550 Watt ve 7 direnç seviyesi

Referans numarası : 8315759

IN'RIDE 300 - 550 WATT

İç mekanda bisiklet egzersizi yapmak için tasarlandı. 550 Watt ve 7 direnç seviyesi

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
In'ride 100'ü "B'TWIN TRAINING" uygulamasına bağlayın

Bağlantı seti sayesinde (ref. 8487134) In'ride 100 home trainer'ı akıllı telefona veya tabletinize bağlayabilirsiniz ve "B'TWIN TRAINING" uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Lastikler

Yol ve dağ bisikletlerine uygun olsa da home trainer lastiğiyle kullanılması önerilir. Bu lastikler güçlendirilmiş yapılarıyla daha uzun süre dayanırlar ve kauçuk yapıları sayesinde rulman sesi çıkartmazlar.

Denge

Home trainer'ı kullanırken arka tekerleğinizin sabit ve hafif yüksekte olması gerekmektedir. Bu nedenle ön tekerlek desteği kullanılması önerilir. Böylece ön tekerleği sabitlemenizi ve bisikletin ön tarafını hafifçe kaldırmanızı sağlar. Bu şekilde, bisiklet üstünde mükemmel bir pozisyon elde edersiniz.

Koruma

İç mekanda yapılan antrenmanlar sıklıkla terlemenize ve terinizin bisiklete veya yere damlamasına neden olur. Bu nedenle aşağıdaki ürünleri kullanmanızı öneriyoruz:
1- Terlemeyi önleyici file, ter damlalarının (asit) bisiklete damlamasını veya ona zarar vermesini engeller (ref. 8056757).
2- Home trainer matı, ter damlalarına karşı koruma sağlar. Kullanım sırasında gürültüyü azaltır ve denge kurmaya yardımcı olur (ref. 8369937).

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Ürünün kullanımında gerekli yedek parça olanağı. 2 yıl.
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM