Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
POWERSLIDE

Her türlü zeminde gezinti ve slalom yapanlar.

Referans numarası : 8356673

IMPERIAL FREERIDE PATEN

Freeride ve freeskate yapanlar için tasarlandı. Powerslide freeride paten şehirde yapılan gezintilere ve başlangıç seviyesinde slalom'a uygundur. Her türlü zemine uygun!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Freeride nedir?

Freeride, farklı paten aktivitelerinin bir araya gelmesiyle oluşan karma bir aktivitedir. Fitness ve agresif patenin arasında bir aktivitedir. Freeride paten yapanlar genellikle yeterli teknik bilgiye sahiptir ve hareketlerini çeşitlendirerek mükemmelleşmek isterler. Freeride, kişinin kendine özgü çeşitli hareketleriyle şehirde ulaşımını da sağlar.

Kavrama

Yüksek bilek kelepçesi sayesinde kullanıcıya maksimum desteği sağlar. Bunun için, %15 fiberglas ile birleştirilmiş, kalıplı bir bileşenden oluşmaktadır. Bağcıklar + 2 mikrometrik toka

Darbelere karşı koruma

Kayma veya düşme anında patenlerinizin zarar görmemesini sağlamak için ön kısımda aşınma köpükleri bulunur.

Frame

Powerslide Imperial, tek parça olarak 6061 alüminyum frame üzerine monte edilmiştir dayanıklılık ve etkili bir şekilde kayma sağlar. 219mm frame (38/39 numara) 72mm tekerlekler. 231mm frame (40/41 numara). 76mm tekerlekler. 243mm frame (42/46 numara) 80mm tekerlekler. 165mm iki montaj arası.

Kayma kalitesi

Powerslide ABEC 7 rulmanlar. Super High Rebound (SHR) 85A sertliğinde Powerslide Sniper tekerlekler. Size uzun ömürlü olmasının yanı sıra, daha keyifli bir kayış ve daha iyi yer tutuş sağlayacak.

Rahatlık

Yoğun köpüklü ayakkabı ve naylon + likra bileşenli iç kısım. Topukluğu ile maksimum rahatlık.

Ağırlık

Çifti 3,150 kg'dır (42 numara).

Daha Fazlası Daha Azı
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 yıl (tekerlek ve rulman gibi yıpranan parçalar hariç) garantili.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM