100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Turn Strap sistemiyle klasik bağlama

Illusion Snowboard Bağlaması

klasik sıkıştırma sistemine sahip, tutuş sağlayan, kayışları kolay açılan bir bağlama sistemi arayanlar için tasarlanmıştır. Illusion snowboard bağlama sistemi klasik bağlamalıdır, ayağınızı mükemmel şekilde kavrarken kenar dönüşlerinde hassaslık sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8227476
TEKNİK BİLGİLER
Ürün sorumlusunun notu

Bu bağlama, tutuşu, rahatlığı ve kullanım kolaylığını bir araya getirir. Bağlama sistemini, kullandığımız malzemelere, ergonomikliğine ve aksesuarlarının kalitesine (tokalar, kayışlar, vb...) dikkat ederek geliştirdik.

Program / Kullanım Zemini

Illusion, yumuşak dişlileri, kapatma kolaylığı ve dayanıklılığı ile mükemmel bir klasik bağlama sistemidir. _ Ergonomik kayışlar,
_ Kısa ancak sert highback (arka kısmı sağlamdır ve bileğe iyi bir destek sağlar),
_ 2 adet darbe emici ped (topuk ve parmaklar)
_ Ayarlama: higback eğim + ön/arka highback + ön/arka gaz pedalı. Gördüğünüz gibi, kaydığınız zemin ne olursa olsun (pist, pist dışı, park) kavrama sağlayacaktır.

Turn Strap açma sistemi

Kayış, ayağınızı çıkardığınız anda ters dönen bir menteşe üzerine takılmıştır. Ayakkabınızı giydiğinizde, bağlama boş olacağı için kayışları ve kancaları ezme ihtimaliniz olmaz.

Kavrama

Sıkma/gevşetme, ayrı ayrı ayarlanan 2 adet kayışla yapılmaktadır. Wed'ze Expedite 2.0 veya Flow Flite bağlamadan daha uzundur ancak botları kavrama açısından daha iyidir. İleri seviyede kayak yapıyorsanız ve kayma hızınız önemliyse bu bağlama sistemi size en uygun sistemdir. Bu kavrama, botlarınıza daha iyi kontrol etmeniz için önemlidir.

Ayarlama şekilleri

Bağlama sisteminin orijinal ayarları çoğu kişiye uygundur ancak istediğiniz şekilde ayarlamak için aşağıdakileri yapabilirsiniz
_ Highback duruş pozisyonu (ön / arka / yan)
_ Highback eğimi,
_ Hız pedalı uzunluğu, özellikle büyük ayaklı kişiler için çok kullanışlıdır.

Duruş (bağlamaların arasındaki mesafe)

Vücut şeklinize göre ayarlamanız önemlidir, duruşunuz için daha güçlü bir ayarlama yapabilir, tahtanızda yeterince eğilebilmek ve dengede kalmak için kullanabilirsiniz. Duruşunuz hakkında bilginiz yoksa, bağlamalarınızı size önerildiği şekilde işaretlenmiş deliklere takınız.

Hangi açıyla bağlama yapılmalıdır?

Pistte veya freeride kayak yaparken önde +18°, arkada 0° kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çok işlevli ve freestyle kayak yaparken, +18° ve - 9° kullanılmasını tavsiye ediyoruz. (arka ayak açıklığı dönüş şeklinizi değiştirdiğinizde esneklik sağlar)
Sadece freestyle kayak yapanların, tamamen simetril açılar seçmelerini, örneğin; +12° et -12° öneriyoruz.

Illusion bağlamalarla hangi numara ayakkabı seçmeliyim?

Önerimiz:
M = 35 - 44
L = 41 - 50
Bağlamalarınızı kendi ayakkabınızla denemenizi önersek bile, bağlamalarınızı uygun bot ile denemeniz daha önemlidir. Çünkü ayakkabılarınızın boyutları markadan markaya değişiklik gösterebilir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM