QUECHUA

Optimum ısı yalıtımı sağlayan yenilikçi sistem!

Mataralar, Soğutucular, Buzluklar - ICE FRESH COMPACT SOĞUTUCU QUECHUA
Mataralar, Soğutucular, Buzluklar

ICE FRESH COMPACT KAMP SOĞUTUCU - 36 L QUECHUA

QUECHUA
Kamp aktiviteleriniz sırasında yiyecek ve içeceklerinizi en uygun koşullarda muhafaza etmeye yönelik tasarlandı. Optimum ısı yalıtımı sağlayan yenilikçi sistem! Farklı teknolojilerin birleşimi sayesinde piyasada bulunan en yüksek performanslı üründür.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8358181
TEKNİK BİLGİLER
Soğutucunuzu nasıl kullanacaksınız? Kullanım şekli: 1/ İki tıpayı açın ve birkaç dakika bekleyin. 2/ Tıpaların içine üfleyerek yalıtımı artırabilirsiniz. 3/ Kullanmadan önce iki tıpayı kapatın.
Soğutucunuzu nasıl saklayacaksınız? Soğutucunuzu saklamak için: 1/ İki tıpayı açın.
2/ Fermuarı kapatın.
3/ Soğutucuyu yere sırt üstü koyun.
4/ Ellerinizle yan bölümlerden tutun.
5/ Havayı dışarı çıkarmak için bastırın. 6/ Yanları tutmaya devam ederek yere düz koyun.
7/ İçindeki havayı tamamen boşaltmak için üzerine iyice bastırın.
8/ Tıpaları kapatın.
9/ Ürünü, kenarında bulunan elastik bant yardımıyla sarıp toplayın.
Soğutucunuz nasıl çalışır? Üç teknoloji bir arada! Özel iç malzemesi sayesinde serinliğin muhafaza edilmesini sağlar. Decathlon patentli dış kumaşı sayesinde güneş ışınlarını yansıtır ve sıcaklığın etkisini azaltır. Otomatik şişme teknolojisi sayesinde optimum ısı yalıtımı sağlar. Bu üç özelliğin birleşimi ile benzersiz bir ısı yalıtımı ve performans seviyesi elde edilir. Bu patentli bir sistemdir!
Test ve performans seviyesi! Ürününüz, performans seviyesinin onaylanması amacıyla bağımsız bir laboratuvar tarafından karşılaştırma testine tabi tutulmuştur. 32°C sıcaklığında ısı odasına yerleştirilen her ürünün içine 5°C sıcaklığında su konur ve sıcaklık 15°C olana kadar geçen süre ölçülür. Ürünümüzü, piyasada bulunan sert bir soğutucu ve elektrikli bir soğutucu ile karşılaştırdık. Sonuçlar: 10°C sıcaklık artışı sert soğutucuda 6 saat 50 dakika, elektrikli modelde 8 saat, Quechua modelde ise 11 saatte gerçekleşti.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER