100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Rahat ve pratik

Referans numarası : 8353509

HIKE 100 OUTDOOR TİŞÖRT

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNİZ ve dış mekan aktiviteleriniz sırasında bebeğinizin rahat olması için tasarlandı. %100 pamuklu ürünlere kıyasla daha hızlı kuruyan rahat ve pratik tişört.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Test

Çocuk kıyafetlerinde kullanılan malzemeler: Kullanılan boyaların dayanıklılığı, tükürükle temas halinde hiçbir şekilde akmadığından emin olmak için test edilir. Ayrıca, toksik madde sınıfında değerlendirilebilecek malzemelerin kullanımı, bebek ürünü tedarikçilerimizin tamamı tarafından imzalanan katı bir ortaklık sözleşmesiyle yasaklanmıştır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürünlerimiz, sizlere en üst kaliteyi sunabilmek için birçok teste tabi tutulur. Laboratuvar testleri sonucunda bileşenlerin bazı özellikleri onaylanır: Aşınmaya, paslanmaya karşı dayanıklılık gibi... Ayrıca, bitmiş ürünlerimiz üzerinde de bazı testler uygulanır: Çadırların su geçirmezlik seviyesini ölçen duş testi, sırt çantalarına yapılan "fırlatma testi". Uygulanan saha testleri sonucunda, kuş tüyünün rahatlığı, çadırın yaşanabilirliği, ayakkabının darbe emiciliği gibi özellikler onaylanır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM