100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Çocuk deniz şortu

HENDAIA TXIKI BB ŞORT- Mavi

Deniz kenarını keşfeden bebekler için tasarlanmıştır. 6 ay - 4 yaş. Bebek deniz ve plaj şortu! Tamamen elastik beli sayesinde her koşulda mükemmel kavrama sağlar. Düz ve geniş kesimi sayesinde altında bebek bezi veya sadece şort olarak rahatça giyilir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8333733
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygun tasarım ve hareket serbestliği.

Elastik beli şortun çocuğun bedenine göre ayarlanmasını kolaylaştırır. Geniş kesimli yapısı ile hareket serbestliği sağlayan bu şort vücudun tahrişin olmasına neden olabilecek kum ve diğer bileşenlerin hızla dışarı atılmasını sağlar.

Hızlı kuruma

Ürünün uzun süre ıslak kalması çocuğun vücudunu sürekli nemli hissetmesine neden olur ve bu sağlıksız bir durumdur. Bu nedenle, şort suyun hızla dışarı atılmasını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış ve kumaşın su tutmasını engelleyecek şekilde işlemden geçirilmiştir. Sık yıkamalar sonrası kaybolabilecek bu özellik, ürün kurutma makinesinde kurutulduğunda yeniden aktif hale gelir.

Ürün adı

Neden Hendaia BB? "Hendaia" bask dilince ''Hendaye'' demektir. Hendaye, Tribord'un ana merkezinin bulunduğu bölgenin adıdır. Buradaki plaj güvenliği ve harika imkanlarıyla tanınır. Tribord ürünleri, Bask Bölgesinde, Atlantik Okyanusu'nun kıyısındaki şirket merkezinde tasarlanır, çizimleri yapılır ve üretilir.

Bedenler

6 ay, 1-4 yaş

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM