100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Yandan cepli uzun deniz şortu.

Referans numarası : 8356261

HENDAIA DECLIN DENİZ ŞORTU

Sıcak havalarda yüzenler ya da plajda veya su yakınında yürüyüş yapanlar için tasarlandı. Plaj veya başka yerlerde yüzmeyi ve gezinti yapmayı sevenler için ideal uzun deniz şortu. Elastik beli ve sıkma ipi sayesinde vücudu mükemmel şekilde kavrar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Renk çeşitleri

9 modelli, üçünde baskılı desenli, kırmızı, mavi ve yeşil 3 uyumlu renkten oluşan versiyonu mevcuttur.

Bedenler

S/M/L/XL ve XXL boyutları vardır.

Ürün adı

Neden Hendaia? Hendaye'nin Bask dilindeki tercümesidir. Hendaye, Tribord'un yerleşim yerinin plajının adıdır. Burası mükemmel bir aile plajıdır çünkü kuvvetli dalgalara ve akıntılara karşı korunaklıdır. Tribord ürünleri, Bask Bölgesindeki Hendaye şehrinde, Atlantik Okyanusu'nun kıyısındaki şirket merkezinde tasarlanır, çizimleri yapılır ve üretilir.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM