WED'ZE

Kasklarımızın en hafif olanı

Kayak Snowboard Aksesuarları Kayak, Snowboard - H300 KASK  WED'ZE - Kayak ve Snowboard Ekipman
Kayak Snowboard Aksesuarları

H 300 KAYAK VE SNOWBOARD KASKI - YETİŞKİN - BEYAZ WED'ZE

WED'ZE
ÜRÜN AVANTAJLARI
Destek Baş çevresine göre ayarlama sağlayan sıkma mekanizması.
Havalandırma 4’ü sürgülü, basit düğme ile ayarlanabilen 13 havalandırma deliği.
Hafiflik InMold tasarımı sayesinde kasklarımızın en hafif olanı! M boyda 360 g
Darbelere karşı koruyucu EN 1077-B standardına uygundur. Daha fazla hafiflik için InMold türü yapı.
Bakım kolaylığı Kaskın iç beresi çıkarılabilir ve makinede 30°C'de yıkanabilir.
Isı yalıtımı Wed'ze kasklar ve maskeler birlikte kullanıma uygun tasarlandı.
Uyumluluk Wed'ze kasklar ve maskeler birlikte kullanıma uygun tasarlandı.
TEKNİK BİLGİLER
Turnering Sistemi Turnering kaskın sağladığı kavrama özelliği için vazgeçilmez bir unsurdur. Bu sistem, kayak eldivenleriyle bile kullanılabilen sıkma mekanizması sayesinde her an kolay ve hassas ayar yapmaya olanak sağlar. Size kullanım rahatlığı ve maksimum güvenlik sunar. Sıkma mekanizmasını sıkmak için sağa, açmak için sola çevirebilirsiniz.
Venting Sistemi Venting Sistemi kaskınızın ısı dengesini artırır ve maskenizin içinde buğu oluşmasını önler. Bu tasarım kask ve maskenin birlikte kullanılması sırasında ürünleri çıkarmadan sıcaklık ve terin dışarı atılması amacıyla havayı yönlendirir.
Light Shell Yapı Light Shell Yapı kasklarınızın daha hafif olmasını sağlar. In-Mold olarak adlandırılan bu teknik, doğrudan EPS kabuk üzerine kalıplanmış polikarbonat dış yüzeyi oluşturur. EPS iç kabuk darbelerden dolayı oluşan şok dalgalarını emer. Tüm hepsi kaskın çok hafif yapıda olmasını sağlar. Kaskınızı, zamanla önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 yılda bir değiştirmenizi öneriyoruz.
EN 1077 Standardı EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın desteklenmesi amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılığı üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.
Çıkarılabilir kumaş İç kısmı çıkarılarak yıkanabilme avantajına sahiptir. Kaskın iç beresi çıkarılıp makinede 30°C'de yıkanabilir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Köpük
100.00% Genleştirilmiş Polistren (EPS)
Dış kumaş
100.00% Polikarbonat (PC)
Saklama önerisi Nemli bir yerde, bir ısı kaynağının veya UV ışınlarının yakınında saklamayın. Kuruduktan sonra tercihen kumaştan bir kask kılıfının içine yerleştirin.
Uyarılar Darbe almış kasklar değiştirilmelidir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tüm kasklarımız bağımsız bir laboratuvar tarafından onaylanmaktadır.
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun şekilde karda, soğukta ve kayak antrenmanı yaparken karşılaşabileceğiniz tüm gerçek kullanım koşulları altında test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BİRLİKTE ALINAN ÜRÜNLER
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM