WED'ZE

Basit ve sağlam

Kayak Snowboard Aksesuarları - H100 KAYAK KASKI  WED'ZE
Kayak Snowboard Aksesuarları

H100 KAYAK VE SNOWBOARD KASKI - ÇOCUK - PEMBE WED'ZE

WED'ZE
Kayak veya snowboard yapan ve güvenli, basit bir kask isteyen çocuklar için tasarlandı. H100 çocuk kaskı, baş çevresindeki ayarlanabilir sıkma mekanizması ve ABS dış yüzeyi ile gün içinde oluşan çiziklere ve hafif darbelere karşı maksimum dayanıklılık sağlar.

Renk : Pastel fuşya

Decathlon
59.99TL - %

59.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
59.99TL  %
59.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8374578
ÜRÜN AVANTAJLARI
Destek Baş çevresine göre ayarlama sağlayan sıkma mekanizması.
Havalandırma İdeal havalandırma ve teri dışarı atma için 6 delik.
Hafiflik Çocuk kasklarımızın çoğundan hafiftir. M bedende 400 g.
Darbelere karşı koruyucu EN 1077-B standardına uygundur. Yumuşak kulaklık Dayanıklı ABS dış yüzey
Bakım kolaylığı İç süngerler çıkarılabilir ve makinede 30°C'de yıkanabilir.
Isı yalıtımı İnce kulaklıklar İç kısımda rahatlık sağlayan süngerler bulunur.
Uyumluluk Wed'ze kasklar ve maskeler birlikte kullanıma uygun tasarlandı.
TEKNİK BİLGİLER
Turnering Sistemi Turnering kaskın sağladığı kavrama özelliği için vazgeçilmez bir unsurdur. Bu sistem, kayak eldivenleriyle bile kullanılabilen sıkma mekanizması sayesinde her an kolay ve hassas ayar yapmaya olanak sağlar. Size kullanım rahatlığı ve maksimum güvenlik sunar. Sıkma mekanizmasını sıkmak için sağa, açmak için sola çevirebilirsiniz.
Venting Sistemi Venting Sistemi kaskınızın ısı dengesini artırır ve maskeninizin içinde buğu oluşmasını önler. Bu tasarım kask ve maskenin birlikte kullanılması sırasında ürünleri çıkarmadan sıcaklık ve terin dışarı atılması amacıyla havayı yönlendirir.
Hard Shell Yapı Hard Shell Yapı kaskınızın sert ve oldukça dayanıklı olmasını sağlar. Bu yapı güçlü darbelere karşı dayanıklı olabilmesi amacıyla ABS bileşenli dış kabuğa enjekte edilerek uygulanan bir kalıptır. Bu sayede çarpmalarda ve düşmelerde dayanıklılık ve sağlamlık sunar. EPS bileşenli iç kabuğu darbe sırasında oluşan şokları emer. Kaskınızı, zamanla önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 yılda bir değiştirmenizi öneriyoruz.
EN 1077 Standardı EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın desteklenmesi amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılığı üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.
Kişiselleştirme Uygun yapıştırmalarla kaskınızı kişiselleştirebilirsiniz. Bu yapıştırmaların uygulaması kolaydır ve kask standartlarına uygundur.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Köpük
100.00% Genleştirilmiş Polistren (EPS)
Sırt kumaşı
100.00% Akrilonitril Butadiyen Stiren
Saklama önerisi Kaskı nemli bir yerde, bir ısı veya UV kaynağının yakınında saklamayın. Kaskı kuruttuktan sonra, tercihen mağazalarımızda satılan Wed'ze Kılıf türü bez bir torbaya koyup kaldırın.
Uyarılar Darbe almış kasklar değiştirilmelidir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylıdırdır
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BİRLİKTE ALINAN ÜRÜNLER
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI