100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

El ve ayak bileklerine uygundur!

GYMWEIGHT BİLEK AĞIRLIKLARI

Evde veya spor salonunda yapılan kas geliştirme antrenmanları için tasarlandı. El ve ayak bileklerine uygundur. 0,5 kg ve 2 kg arası ağırlıklarda ve çift olarak satılır. Üründen en yüksek verimi almak için Domyos web sitemizdeki videoları takip edin.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8336577
TEKNİK BİLGİLER
Vücut sıkılaştırma nedir?

Vücut sıkılaştırma egzersizleri, vücudun hareket etmesini ya da nesneleri hareket ettirmeyi sağlayan kasların kemiklere tutunmaları için gereken bağ dokularını güçlendirir ve böylece kas kitlesini artırır. Hedef, önleyici bir bakış açısı dahilinde kas gücünü artırmak ve genel sağlık durumunu korumaktır.

Ürününüzü daha etkin bir şekilde kullanmak için ücretsiz egzersiz videolarımızı keşfedin.

Domyos.com adresinde, Fitness merkezlerimiz Domyos Club'larda çalışan spor eğitmenlerimizin katkıları ile hazırlanan egzersiz videolarını bulabilirsiniz.

Vücut sıkılaştırma egzersizlerinin faydaları

Vücut sıkılaştırma egzersizleri vücudun belirli bir bölgesi için değil, bütünü için yararlı etkilere sahiptir. Bu özelliği ile vücudun sadece belirli bir bölgesini çalıştıran klasik fiziksel egzersizlerden ayrılır. Bu teknik sayesinde, vücut güzel bir forma kavuşur ve hareket etmeye alışır. Vücut sıkılaştırma egzersizleri sayesinde: Yavaş yavaş spora alışır, orantılı bir görünüme kavuşur ve vücudunuzun tüm bölgelerini (karın, kalça, kol, göğüs vb.) sıkılaştırırsınız.

Kim için?

Çoğunlukla kadınlar tarafından tercih edilmekle beraber, bu egzersizler herkese ve her yaşa hitap eder.Bu tür egzersizler, düzenli olarak fiziksel aktivite ya da spor yapmaya alışık olmayan hareketsiz insanlar için daha uygundur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM