INESIS

Tolerans ve hafiflik!

GOLF_Golf Sopaları - Golf Seti Demi Kit 5.0 INESIS
GOLF_Golf Sopaları

5.0 GRAFİT GOLF SETİ - HALF SET - SAĞ EL İÇİN INESIS

INESIS
Golf oynamaya yeni başlayan (amatör) ve handikapı 10 olan kullanıcılar için tasarlandı. Öğrenmek ve kendinizi geliştirmek için tolerans ve hafiflik sağlayan golf seti!
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
449.99TL - %

449.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
449.99TL  %
449.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8312492
ÜRÜN AVANTAJLARI
Tolerans Orta büyüklükteki sopa başı sayesinde güvenli bir şekilde kendinizi geliştirin.
Hafiflik Grafit shaft yalnızca 60 g. ağırlığındadır.
TEKNİK BİLGİLER
Set içeriği 1 adet 3 numara tahta,
4 adet demir (5, 7, 9 numara ve SW),
1 adet pata,
1 adet beş cepli ve çift askılı, üç ayaklı çanta
Tasarım hikayesi Bu seti golf oynamaya yeni başlayanların, oyunlarını ilerlettiklerinde aynı golf sopalarıyla devam edebilmeleri için tasarladık. Golf oynamaya yeni başlayan veya handikapı iki basamaklı olan oyuncular, 5.0 golf sopalarının kullanım kolaylığından ve rahatlığından memnun kalacaktır. Golf oyuncuları için golf sopaları çok önemlidir. Dayanıklı golf sopalarına sahip olmak daha fazla oynama isteği uyandırır! Full set (11 golf sopası) veya half set (6 golf sopası) çeşitleri mevcuttur.
Golf sopası başının özellikleri Tahta ve hibrit sopalarda bulunan yuvarlak geniş tabanlar topa daha kolay vurmanızı sağlar. Demir sopalardaki orta seviyede offset sayesinde (baş kısmı shaft'a göre geridedir) düz vuruş yapmanız kolaylaşır ve slice azalır (topun sağa dönmesi). Yarım ay şeklindeki pata mükemmel hizalama sağlar. Demir sopaların loft açısı: 5 numara (26°), 7 numara (33°), 9 numara (41°), SW (56°).
Shaft özellikleri Bileşen: Grafit, Flex: Regular, Ağırlık: 60 g.
Fark yaratan detaylar Sap üzerinde, ellerinizi en doğru şekilde yerleştirmenizi sağlayan işaretler bulunur. Çanta çift askılı, üç ayaklı ve 6 ceplidir, içinde komple bir set (maks. 14 golf sopası) taşınabilir.
Inesis tasarım konsepti Golf setlerimizi, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlıyoruz (oynama kolaylığı, gereken golf sopası sayısı, çanta hafifliği vb.). Golf oynamaya tutkuyla bağlı oyunculardan oluşan INESIS ekibi, sizlerin görüşleri sayesinde, her ürünü bu oyundan daha çok keyif alabilmeniz için geliştirir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
Bakım önerileri Golf sopalarınızın zamanla etkisini kaybetmemesi için her vuruştan önce yüzeydeki yarıkları temizlemeye özen gösterin. Bezle silerek veya çim üzerinde temizleyin. Golf sopasının başını temizlemek kullanılabilen fırçalar da mevcuttur.
Saklama önerisi Sopanın zarar görmemesi için nemden uzak kuru bir yerde saklayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BİRLİKTE ALINAN ÜRÜNLER
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI