100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

Rahatlık için maksimum tolerans!

Golf Seti Demi Kit 3.0

Yeni başlayan golf oyuncuları için tasarlanmıştır. Oynaması kolay golf sopaları hedefe ulaşmanızı kolaylaştırır!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8313737
TEKNİK BİLGİLER
Set içeriği

1 tahta n°3, 4 demir (n°5,7,9 ve SW, 1 pata, 1 üç ayaklı tek askılı çanta.

Künye

Yeni başlayana oyuncular için bu seti geliştirdik. Golfun bir spor olduğunun farkındayız. Bu yüzden sporu öğrenmek bazen zaman alabilir, bu da spordan alınacak zevki geciktirebilir. 3.0 golf sopası başı konsepti sayesinde her zaman ortalanamayan vuruşlarda bile topunuzu hareket ettirebilirsiniz.

Golf sopası başlarının özellikleri

Büyük golf sopası başı topa vuruşunuzu rahatlatır. Üzerindeki ofset baskı sayesinde slice yapmanız engellenir ve düz vurursunuz. Yarım ay şeklindeki putter rahat vuruş yapmanızı sağlar.
Golf sopalarının açıklık dereceleri :
N°5 (27°) , N°7 (34°), N°9 (42°), SW (54°), Tahta N°3 ( 15°), pata (4°)

Shaft özellikleri

Demir, çelik gövdeli pata - Grafit gövdeli 3 no sopa.Flex (shaft sertliği)Regular ( sapında R harfi bulunur) = ne çok sert ne çok yumuşaktır. Normal sertliktedir. Ağırlık: 127 gr demir, 60 gr ahşap 3

Farkı yaratan detaylar

İşaretli sap sayesinde rahatça en doğru pozisyonu alabilirsiniz.Tahta sopa ve driver golf sopalarınızı korumanız için birlikte satılır. Üç ayaklı, tek askılı çanta

Inesis konsepti

"Liberate your Swing".
Ürünlerimiz özellikle golf oynarken rahat etmeniz için tasarlanmıştır. Ürünler ekiplerimiz tarafından geliştirilmiş, golf oynayan müşterilerimiz tarafından test edilmiştir. Müşteri deneyimlerine değer vermemiz sonucunda geliştirdiğimiz ürünler, sizlerin spor esnasında daha rahat etmenizi sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Golf oyuncularının bizim ürünlerimizi kullandıklarına ve onayladıklarına inanıyoruz. Ürünlerimiz hakkında yapılan eleştirileri ciddiye alıyoruz ve onları geliştiriyoruz. Aşağıda sizlerde görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM