TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
FOUGANZA

Derilerinizin güzelliğini koruyun.

GLİSERİNLİ SPREY SABUN 500 ML

Her kullanımdan sonra oturma yerinin dersini temizlemek ve derilerinizin yumuşaklığını korumasını sağlamak için tasarlandı. Derilerinizin güzelliğini korumanız için vazgeçilmez! Hem deriyi temiz tutar hem de korur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8220405
TEKNİK BİLGİLER
Derinize neden bakım uygulamalısınız?

Atın sağlığı ve binicinin güvenliği açısından derilerin düzenli olarak bakımının yapılması oldukça önemlidir. Düzenli olarak bakımı yapılan bir eyer daha uzun bir süre en iyi binicilik koşullarını sağlayarak kullanılabilir. Deri bakımı düzenli bir şekilde yapıldığı müddetçe etkilidir: günlük, haftalık,aylık olarak kullanım sıklığına ve hava koşullarına göre değişebilir.

Derilerinizi eski haline getirmenizi sağlayacak öneriler:

Deri temizliği derinin bakımı açısından çok önemlidir. Deriyi gliserinli suyla temizleyin. AŞAMA 1, deriyi gliserin katkılı sabunlu su ve bir sünger ile temizleyin. Kurumaya bırakın. AŞAMA 2, yağı bir bez ile deriye uygulayın ve derinin altına geçmesini sağlayın. İçine işlemesi için bekletin. yumuşak deriye uygulanmaz; AŞAMA 3: bütün deri türleri için: Yağı ince bir katman olarak bir bez yardımı ile uygulayın, kurumaya bırakın ve parlatın.

Kullanım Önlemleri:

Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Bakım önerileri

Derinin üzerine eşit miktarda sıkın ve temiz bir sünger yardımıyla silin. En iyi sonuç için: Her kullanımdan sonra sabunu köpürtmeden deriyi temizleyin.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM