NABAIJI

Öğrenme sürecindeki çocuklar için idealdir.

"GIGI" YÜZÜCÜ YELEGİ

YETİŞKİN GÖZETİMİ altında, daha önce suyla tanışmış çocukların İLK HAREKETLERİNİ öğrenmesi için tasarlanan yüzme yeleği. Neopren kaplamalı yüzme yeleği, çocuklarınıza hareket özgürlüğü sağlar. Çocuğunuzun fermuarı açmasını önlemek için, üzerinde koruma kapağı vardır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8356499
TEKNİK BİLGİLER
Nabaiji çocuk su sporları 3 deneyim aşaması Nabaiji 3 farklı deneyim aşaması için uygun ürünler sunar: "Suyu keşfetme", "Yüzmeyi öğrenme" ve "Su altında ilerleme". Yüzme yeleği « Yüzmeyi öğrenme » aşamasındadır: su ile önceden tanışmış, kollarını ve bacaklarını kullanmayı bilen ve daha fazla deneyim için hareket serbestliğine ihtiyaç duyan çocuklar. Yüzmeyi bilmeyen ancak ilk hareketleri öğrenmeye başlayan ve dikey pozisyondan yatay pozisyona (yüzücü pozisyonu) aşama aşama geçecek çocuklar.
Kullanım önerileri Yeleğin altına bir katman giyilmesi koltuk altlarında yelek sebebiyle oluşacak tahriş riskinin önüne geçilmesi için önerilmektedir. Can yeleği değildir, sadece yüzme öğrenenler için uygundur. Yeleğin çocuğun vücuduna uygun şekilde ayarlanması çok fazla yukarı çıkmaması için önemlidir. Yeleğin içinde yazan uyarılara uyunuz. Yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır. 15 -18 kg ve 18-30 kg olmak üzere iki bedeni bulunmaktadır.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Bağımsız laboratuvarlar tarafından test edilip onaylandı.
Ürün testi Nabaiji yüzücü yeleği, yüzme öğrenmede yardımcı olan EN 13138-1 standardına uygundur.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM