100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Isınırken de gerinirken de sıcak tutar!

Referans numarası : 8243788

GENİŞ PAÇALI ERKEK VÜCUT GELİŞTİRME EŞOFMANI - SİYAH

Fitness, vücut sıkılaştırma ve geliştirme egzersizleri için tasarlandı. Sade ve rahat olmakla beraber yünlü iç dokusu sayesinde çalışmanızın her anında sizi sıcak tutar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kas geliştirme ürün tasarımları

Tekstil ürünlerimiz, rahatlık ve nefes alabilme özelliği arasındaki ideal dengeyi bulmak üzere tasarlandı. Domyos ekibi olarak biz, vücut geliştirme egzersizlerinizi keyifli anlara dönüştürmeyi hedefliyoruz. Böylelikle kıyafetlerinizi unutabilir, egzersizlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşteri görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

Neden vücut geliştirme egzersizleri yapmalı?

Vücut geliştirme, vücuttaki kas oranını arttırmayı hedefleyen bir spordur. Vücut geliştirme, seviyeniz ne olursa olsun düzenli ve sağlıklı bir yöntemle çalışıldığında vücudun sıkılaşmasını sağlar. Bu sporun en büyük avantajı, tercih edilen antrenman çeşidine göre spor salonunda, evde hatta açık havada bile yapılabilmesidir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün yıkama ve kurutma testlerinden geçerek, renk ve form kalitesini kanıtlamıştır. Düzenli faydalandığımız dış laboratuvar hizmetleri sayesinde gerçekleştirdiğimiz testler aracılığıyla kalite taleplerimizin uygulandığından emin oluruz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM