CEO'nun Mesajı

Herkesin Mutluluğu İçin İnovasyon Aşkına!

Decathlon'un kurulduğu ilk günden bu yana en iyi fiyat/kalite & 50 farklı spor tek çatı altında politikasıyla sporu herkese ulaşılabilir kılıyoruz. İnovatif ürünlerimizi her seviyeden sporcuya sağlamak, beklentileri karşılayan tasarımlar oluşturmak, her aşamada hizmet sağlayarak & kişiselleştirerek size destek vermek ve aynı zamanda mümkün olan en düşük fiyatı size sunmak için Müşteriyi iş dünyamızın kalbine koyuyoruz.

Decathlon TÜRKİYE %100 Müşteri Mutluluğu için tutkuyla çalışan bir takımdır. Size en iyi hizmeti sunduğumuzdan emin olmak için sizi dinliyor ve sizinle paylaşarak bağ kuruyoruz.

Görüşleriniz bizim için önemli, geri bildirimlerinizi doğrudan benimle paylaşabilirsiniz.

Oğulcan Tetik / Bölge Direktörü, Decathlon Türkiye

ogulcan.tetik@decathlon.com

CEO's Message

Innovation Lovers for the happiness of ALL!

Since the day Decathlon is established we are making sports accessible to all with best price & wide range of sports. We put Customer in the heart of our business; to provide innovative products serving beginners to passionates, designs to fullfill all expectations, services&personalization to support you before & after and at the same time to provide lowest price possible.

Decathlon TURKEY is a team passionate to assure 100% of Customer Happiness, we listen, we share and we engage with you to assure we provide the best for you.

We’d like to hear from you, please share your feeback directly with me

Oğulcan Tetik / Regional Director, Decathlon Turkey

ogulcan.tetik@decathlon.com