GARMIN
  • SONARLAR Balıkçılık - GARMİN STRIKER 7 CV PLUS GARMIN - Balıkçılık
Referans numarası : 8655338
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
SONARLAR

GARMİN STRIKER 7 CV PLUS GARMIN

GARMIN
Decathlon
STRIKER 7 CV PLUS  Tatlı su ve deniz balıkçılığı yapanlar için tasarlandı. STRIKER 7 CV PLUS sayesinde balıklar, denizaltı ortamını ve bitki örtüsünü görmek oldukça kolay. Yüksek hassasiyetli GPS'i yer işaretleri eklemenizi ve harita oluşturmanızı sağlar.

Ürün Faydaları

Çok işlevlilik Görsellerin hassasiyetini ve gerçekçiliğini en iyi hale getiren çift sonar.

Üstlendiklerimiz

Garanti 1 Yıl

Teknik bilgiler

ÖZELLİKLER-1

Endüstri Lideri Sonar Cihazı ve Quickdraw Contours Haritalama Yazılımına Sahip 7” GPS Balık Bulucu
Çok net görüntüler için Garmin CHIRP geleneksel sonar cihazı ile ayna, artı olarak CHIRP ClearVü tarayıcılı sonar cihazı içerir
Dahili Garmin Quickdraw™ Contours haritalama yazılımı 2 milyon akreye kadar 1’ kontur ile haritalar oluşturmanıza ve saklamanıza izin verir

ÖZELLİKLER-2

Akıllı bildirimler alabileceğiniz, Quickdraw Contours Topluluğuna erişebileceğiniz, yol işaretlerini ve yazılım güncelleme bildirimlerini aktarabileceğiniz ActiveCaptain™ uygulamasına erişim için dahili Wi-Fi®
Dahili GPS ara noktalar işaretlemenizi, rotalar oluşturmanızı ve teknenin hızını görmenizi sağlar
Parlak, güneş ışığında okunabilir 7” ekran ve sezgisel kullanıcı arayüzü

ÖZELLİKLER-3

Parlak 7” ekran ve dahili GPS'li STRIKER Plus 7cv balık bulucu, 1’ kontur ile 2 milyon akreye kadar içeriği saklayan Quickdraw Contours haritalama yazılımına sahiptir. Garmin CHIRP teknolojisini Garmin ClearVü ™ tarayıcılı sonar cihazı ile birlikte kullanarak teknenizin altından geçenleri neredeyse fotoğraf görüntüsü olarak görebilirsiniz.

ÖZELLİKLER-4

kıllı bildirimler almak için, Quickdraw Konturları Topluluk verilerine erişmek ve daha pek çok işlemleri yapabileceğiniz ActiveCaptain uygulamasıyla eşleştirmek için dahili Wi-Fi kullanın.

BOYUTLAR

Boyutlar : 9.3” x 5.5” x 2.3” (23.5 x 14.0 x 5.8 cm)
Ağırlık :1.7 lbs (0.8 kg)
Su Geçirmezlik:IPX7
Ekran Tipi:WVGA renkli
Ekran Çözünürlüğü:800 x 480 piksel
Çift frekanslı (50/200 kHz) denizaltı dinleme cihazı desteği:Var
Çift dalgalı (77/200 kHz) denizaltı dinleme cihazı desteği:Var
Desteklenen frekanslar:Geleneksel: 50/77/200 kHz | CHIRP (orta ve yüksek) | ClearVü 260/455/800 kHz
Verici gücü:500 W (RMS).

Garmin Quickdraw Contours

Hiç kimse balık tuttuğunuz suları sizden ve balıkçı arkadaşınızdan daha iyi bilemez. Kıyılarda ve derinlerde balık ararken, Quickdraw Contours haritalama yazılımı bulunduğunuzun bölgenin HD balık tutma haritalarını çıkarır. Özel bir bilgiye ihtiyaç yoktur. STRIKER Plus 7cv artık 1’ kontur ile 2 milyon akreye kadar Quickdraw Contours haritalarınızı saklayabilir.

ActiveCaptain Uygulaması

STRIKER Plus 7cv, dahili Wi-Fi özelliklerine sahiptir ve böylece ücretsiz, hepsi-bir arada ActiveCaptain uygulamasıyla eşleştirebilirsiniz. Eşleştirildikten sonra akıllı bildirimler'i ekranınızda görebilirsiniz. Ayrıca, yeni haritalarınızın bazılarını paylaşmak veya yeni verileri topluluktan indirmek için Quickdraw Contours Topluluğu'na erişebilirsiniz. Balık bulucunuzun güncelleme bildirimlerini, Wi-Fi bağlantısı ile ActiveCaptain uygulamasını kullanarak elde edebilirsiniz.

CHIRP Sonar Cihazı Netliği

STRIKER Plus 7cv balık bulucu, Garmin CHIRP teknolojisini Garmin ClearVü ™ tarayıcılı sonarcihazı ile birlikte kullanarak teknenizin altından geçenleri neredeyse fotoğraflı, geniş bir görüntü şeklinde gösterir. Su altındaki yapıyı, nesneleri ve balıkları net olarak görürsünüz. Olağanüstü hedef ayırma için Garmin CHIRP geleneksel sonar cihazı ile eşleştirilen bu ayna, daha fazla balık yakalamanıza yardımcı olur.

GPS Balık Bulucu

Dahili, yüksek hassaslıkta GPS su üzerinde gittiğiniz her yerde konumunuzu bulur ve korur. GPS farklı lokasyonlar için ara noktalar işaretlemenizi sağlar. Bu sayede balıklar özellikle 1 noktada avlanılıyorsa, bunu işaretleyebilir ve bir sonraki gezinizde buna geri dönebilirsiniz. Göl üzerindeki rıhtımları, tekne rampalarını ve diğer lokasyonları işaretleyin ve bir sonraki geziniz için bunlara rota oluşturun.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Üstlendiklerimiz

Garanti 1 Yıl

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM