WED'ZE

Kötü havalar için buğu önleyici çift cam.

Kayak Snowboard Aksesuarları Kayak, Snowboard - G-TMAX 400 KAYAK MASKESİ WED'ZE - Kayak ve Snowboard Ekipman
Kayak Snowboard Aksesuarları

G-TMAX 400 KAYAK VE SNOWBOARD MASKESİ - ERKEK - BEYAZ WED'ZE

WED'ZE
Sisli ve karlı havada kayak yaparken UV korumalı ve buğu önleyici özelliğe sahip bir maske arayanlar için tasarlandı G-TMAX 400 maske, yüksek performanslı buğu önleyici özelliği ile sisli ve karlı havada kayak yapanlar için uygundur. L boyu, 130mm genişliğindeki numaralı gözlüklerle kullanılabilir

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

94.99TL -  %

94.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi:
.
Referans numarası : 8374691
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Güneşe karşı koruyucu %100 UV koruması. Karlı ve sisli havalarda görmeyi sağlayan sarı cam
Buğu yapmama özelliği Yüksek performanslı buğu önleyici çift cam
Görüş alani Silindirik cam, yatay geniş görüş alanı
Rahatlık Ergonomik köpük ve rahat kumaş.
Destek Kaymayı önleyen çift silikonlu, 40 mm genişliğinde elastik bant
Ayarlanabilir yapi Elastik bant uzunluğunu hızlıca ayarlamayı sağlayan 2 ayarlama klipsi
Uyumluluk L boyu, 130mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir.
ÖZELLİKLERİ
BUĞU ÖNLEYİCİ
ÖZELLİK
TEKNİK BİLGİLER
%100 UV Koruması UV ışınları gözlere zarar verir. Bu nedenle tüm kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak %100 UV korumalıdır. Kayak maskesi, gözleri tamamen kapattığından UV ışınlarının geçmesini ve yansımalarını engeller bu nedenle mükemmel bir koruma sağlar.
Yüksek performanslı buğu önleyici özellik Yüksek performanslı buğu önleyici özellik, iç yüzeyi işleme tabi tutulmuş çift ekran ve kayak maskesinin iç kısmının havalanması için çerçevede bulunan etkili bir havalandırma sisteminden oluşur. Bu nedenle boyunluk gibi bir ürünle bu havalandırma deliklerinin kapatılmasını önleyin.
Çift cam Çift camlı tasarıma sahip maske buğu oluşumunu azaltır: Hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Termal şok düşük seviyede olur bu nedenle maskenin iç camı üzerindeki buğu oluşumu yavaşlar. Maskenin iç camı da buğu önleyici işleme tabi tutulmuştur. Camın iç yüzeyini ovalamayın. Buğu önleyici işlemin kalıcılığını korumak için camı hafif hareketlerle temizleyin.
Silindirik cam Silindirik yapılı çift cam. Görüş bozukluğunu en aza indirmek için dış cama polikarbonat bileşen enjekte edilmiştir. İç cam ise asetat bileşene sahiptir.
Kayak kaskı ile uyumluluk Tüm Wed'ze kayak maskeleri, Wed'ze kayak kasklarıyla tam uyumludur.
Numaralı gözlükle uyumluluk G-TMAX 400 kayak maskesi maksimum 130mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir. Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir.
Kayış Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen silikon bant
EN 174 Standardı EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır.
Buğu oluşumunu önleme Nem, buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın ya da ıslak bir berenin üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.
2 boy Maske boyunuzu baş çevrenizin ölçüsüne göre seçin. 55 cm altındaki ölçüler için S boyu seçebilirsiniz (eski adıyla S/M). 55 cm üzeri ölçüler için L boyu seçebilirsiniz (eski adıyla L/XL).
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Lastik bant
31.00% Polyester, 33.00% Poliamit, 36.00% Kauçuk
Köpük
100.00% Poliüretan
Lens
40.00% Selüloz Asetat , 60.00% Polikarbonat (PC)
Çerçeve
100.00% Termoplastik poliüretan
Bakım önerileri Gözlüklerinizi mikrofiber bez veya sprey temizleyici gibi uygun ürünlerle temizleyin (ORAO aksesuar ürünleri). Gözlüğünüzde kir veya leke varsa asla kuru halde temizlemeye çalışmayın, önce suyla temizleyin. Dry after each usage.
Saklama önerisi Öneri: Kullandıktan sonra, maskenizi Wed'ze kılıfı içinde saklayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, gerçek kullanım koşullarında, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşulları altında test edilmiştir. karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm koşullarda. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM