WED'ZE

Güneşli ve bulutlu havalarda buğu önleyici

G-TMAX 400 KAYAK GÖZLÜĞÜ

Snowboard ve kayak yaparken güneşli ya da bulutlu havalarda %100 UV korumalı buğu önleyici bir gözlük arayanlar için tasarlandı Yüksek performanslı buğu önleyici camı ile SNOW 400 gözlük, güneşli ve bulutlu havalarda kayak yapabilmeyi sağlar. L boyu, 130 mm genişliğine kadar numaralı gözlüklerle kullanılabilir.

Renk : Beyaz

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8374694
TEKNİK BİLGİLER
UV KORUMASI UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak gözlüklerimiz EN 174 standardına uygun olarak %100 UV korumalıdır. Kayak gözlüğü göz çevresini mükemmel bir şekilde kapadığından UV ışınlarının geçişine izin vermez, yansımayı önler.
YÜKSEK PERFORMANSLI BUĞU ÖNLEYİCİ YÜKSEK PERFORMANSLI BUĞU ÖNLEYİCİ ÖZELLİK, iç yüzeyi işleme tâbi tutulmuş çift ekran ile çerçevesinde kayak gözlüğünün içinin havalanmasını sağlayan güçlü havalandırmaya denir. Gözlüğün içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz.
ÇİFT CAM Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Termal şok etkisinin düşük olması, gözlüğün iç camı üzerinde buğu oluşumunu yavaşlatır. İç cam, ayrıca buğu önleyici işleme tâbi tutulmuştur. Buğu önleyici özelliğin etkisini uzun süre kaybetmemesi için camın iç kısmını ovalamayın, hafif hareketlerle temizleyin.
BOMBELİ CAM Dışı düşük optik bozulma için enjekte polikarbonattan, içi asetatlı, bombeli çift cam.
KAYAK KASKLARI İLE UYUMLULUK Tüm Wed'ze kayak gözlükleri, Wedze kayak kasklarıyla tam uyumludur.
NUMARALI GÖZLÜKLE UYUMLULUK L boy G-TMAX 400 gözlükler, 130 mm genişliğine kadar numaralı gözlüklerle kullanılabilir. Kenar köpükleri ve gözlüğün gövde biçimi, gözlük saplarının geçeceği özel bir alan oluşturur.
KAYIŞ Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen bant
RENKLİ FLAŞ CAM Kayak gözlüğünün dış yüzeyindeki renkli kaplama (renkli flaş olarak adlandırılır) göze gelen ışığın iletim %sini azaltır, bu da aydınlık ortamlarda daha az parlama ve daha fazla görsel netlik demektir.
EN 174 STANDARDI: EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak gözlüklerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır.
BUĞU OLUŞUMUNUN ÖNLENMESİ Nem, buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için gözlüğü kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle gözlüğün tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM