100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Kayak ve snowboardları kolay taşıma sistemi

Referans numarası : 8368378

FS 500 REVERSE SIRT ÇANTASI

Kayak ve snowboard yaparken tüm ihtiyaçlara uygun, her koşulda kullanılabilecek bir çanta arayanlar için tasarlandı. Kayaklarınızı, snowboardunuzu hatta bir çift çocuk kayağını telesiyeje gidene kadar rahatsızlık hissetmeden, eliniz boş kalacak şekilde taşıyabilmenizi sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kayak / snowboard taşıma

Taşıma kayışları ile, bir çift kayak (kayak boyu en fazla 140 mm) ya da bir snowboard taşıyabilirsiniz. Ayarlanabilir olmaları sayesinde, snowboard ya da yetişkin kayak takımına ek olarak çocuk kayak takımını da taşımanızı sağlar. Kullanımı daha kolay ve daha dayanıklı metal tokalara sahiptir.

Ergonomik askılar:

Çanta, kayak takımı veya snowboard ile sırtınıza takılı haldeyken, 3 mm EVA ve 8 mm PU'dan oluşan kayış bileşeni ile maksimum rahatlık sağlar. Kayak pistlerinde geçireceğiniz uzun günleriniz için vazgeçilmezdir.

Ayarlama kolaylığı

İki adet ayarlanabilir kayış: Bir karın ve bir göğüs kayışı ile kayak ya da snowboard yapan sporcunun vücuduna göre rahatlıkla ayarlanabilen sırt çantası. Kayak destek kayışları ayarlanabilir olmaları sayesinde kayakların boyuna ve genişliğine uydurulabilir. Çocuk ve yetişkin kayaklarına göre ayarlanabilir.

Cepler

Kayak sırt çantasının çok sayıda büyük hacimli cebi ve birçok iç bölmesi bulunmaktadır. Çanta boyutları: (29 cm genişlik X 52 cm yükseklik X 18 cm derinlik) / İkinci cebin boyutları (sırt) aynıdır X 5 cm genişlik ve 7 litre hacim / Ana cep: 11 cm genişlik ve 13 L / Yumuşak kumaşlı maske cebi (21 cm genişlik X 13 cm yükseklik X 4 cm kalınlık), 1.5 L hacim için / Yerleştirme cebi: (22 cm genişlik X 23 cm yükseklik X 5 cm kalınlık)

Bölmeler

Çantanın cepleri kayak / snowboard yapacağınız bir günde ihtiyacınız olan tüm eşyaları yanınıza alabilmenizi sağlar.
Örneğin=

Ana cep: - 2. katman
- Piknik / atıştırmalık malzemeler
- 1 litre hacimli su şişesi

Maske cebi:
- Kayak maskesi
- Güneş gözlüğü

Ön cep: - Pist haritası
- Cüzdan
- Araba anahtarları
- Dudak kremi, güneş kremi

Maske cebi

Ön kısımda bulunan köpük dolgulu maske cebine kayak maskenizi, güneş gözlüğünüzü ve telefonunuzu koyabilirsiniz. Bu cebin iç kısmındaki yumuşak kumaş, kayak maskenizin, telefonunuzun ve gözlüklerinizin camlarını korur.

Reverse Sistemi - kullanım talimatları

Tokayı açın. ÇANTAYI ÖNE GEÇİRME: Çantayı çevirmek için, sağ kolunuzu aşağıya doğru indirin ve sol kolunuzla karın kayışının kulbunu tutun ve çekin. Güvenli kullanım için tokayı toka noktasına takın. Toka, kendiliğinden açılamayacak bir sisteme sahiptir. AÇMA: Çok pratik açma kapama sistemi sayesinde çantanızın içindeki eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz, en diptekilere bile!

Çantanın sırtı

Sırt bölümünde bulunan 3 mm yoğunluğunda PE sayesinde "serttir" böylece kullanımda kolaylık sağlar ve kayak veya snowboard taşınırken sırtı destekler.

Çantanın altı

600D Polyester ve poliüretan kaplamadan oluşan yapısı ile çantanın alt kısmının aşınmasının önüne geçilir, kullanılan çadır kumaşı ile çantanızı kar üstüne yerleştirdiğinizde bile kuru kalır.

Sıkıştırma kayışları

Sıkıştırma kayışları sayesinde çantanın içinde bulunan malzemeler yüzünden artan hacmini ayarlayabilirsiniz, bu kayışlar ayrıca yan taraflarda kayak taşımanızı sağlar.

Taşıma sapı

Taşıma ya da saklama için kolaylıkla elde taşınabilen çanta.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM