100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Sıcak tutar ve suya karşı dayanıklıdır.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/07fcc70255cb451a8e5ab81bf8e94df6.zip/index.html

Frost Yürüyüş Ayakkabısı

Soğuk havalarda kısa mesafe yürüyüşler için idealdir. Günlük toplam 2 saatten az yürüyüşler için tasarlanmıştır. Novrady ultra-su geçirmez tasarımıyla Frost ayakkabı, içerisindeki kürklü kumaşı sayesinde sizi kötü hava koşullarına karşı korur ve sıcak kalmanızı sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8340187
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri :

Bütün Newfeel ayakkabıları karşılaşabileceğiniz günlük şehir koşullarına (zaman, yürüme mesafesi, zemin, vb.) karşı test edilmiştir. Bu günlük hayat testleri ayakkabılarımızı daha iyi yapmamıza olanak sağlar.

Wapearl Novadry teknolojisinin yararları nelerdir?

Nefes alabilirlik ve suya karşı dayanıklılıktır. "Wapearl" uygulamasıyla, ürünün nefes alan niteliği korunurken, yağmura karşı da koruma sağlar. Temizlik : Lekelere karşı dayanıklılık. Hafiflik : Ultra-su geçirmez yapısıyla hafifliğini korur ve yağmura karşı direnç sağlar. Rahatlık: Ayaklarınızı kuru ve sıcak tutar.

Novadry Wapearl® teknolojisi nedir?

Ortağımız Novardry tarafından geliştirilen Wapearl teknolojisi, ayakkabının su geçirmemesini ve leke tutmamasını sağlar. Vakum odasında, ürünün sadece yüzeyini kaplamak yerine içine işleyen bir Plazma gazı salınır. Bu teknoloji öncesi bu uygulama bileşenler birleştirilmeden, ayrı ayrı olarak uygulanmaktaydı. Wapearl sayesinde artık ayakkabının bütününe uygulanabilmektedir.

Laboratuvardaki testler

Yürüyüş ayakkabılarının avantajlarını ve özelliklerini onaylamak için bu testlerin hepsi Newfeel tarafından yapılır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Laboratuvarda test edilip onaylanmıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM