100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Sıcak tutar ve su geçirmez.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/4aca81d4ceb74abeb024d56fc04f54be.zip/index.html

Frost Yürüyüş Ayakkabısı

Soğuk havalarda kısa mesafe yürüyüşler için idealdir. Günlük toplam 2 saatten az yürüyüşler için tasarlanmıştır. Yenilikçi ultra-su geçirmez Novadry konsepti ve içindeki kürklü kumaşı sayesinde sizi kötü hava koşullarına karşı korur ve sıcak tutar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8341119
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım Testi

Bütün Newfeel ayakkabıları karşılaşabileceğiniz günlük şehir koşullarına (zaman, yürüme mesafesi, zemin, vb.) karşı test edilmiştir. Bu günlük hayat testleri ayakkabılarımızı daha iyi yapmamıza olanak sağlar.

Laboratuvardaki testler

Newfeel laboratuvarlarında yapılan testleri; esneklik (yumuşaklık), tabanın aşınması, ayakabının bağlantı (yapıştırma) yerleri gibi noktaların incelenmesi oluşturur.

Novadry Wapearl® teknolojisi nedir?

Ortağımız Novardry tarafından geliştirilen Wapearl teknolojisi, ayakkabının su geçirmemesini ve leke tutmamasını sağlar. Vakum odasında, ürünün sadece yüzeyini kaplamak yerine içine işleyen bir Plazma gazı salınır. Bu teknoloji öncesi bu uygulama bileşenler birleştirilmeden, ayrı ayrı olarak uygulanmaktaydı. Wapearl sayesinde artık ayakkabının bütününe uygulanabilmektedir.

Wapearl Novadry teknolojisinin yararları nelerdir?

Nefes alabilirlik ve suya karşı dayanıklılıktır. "Wapearl" uygulamasıyla, ürünün nefes alan niteliği korunurken, yağmura karşı da koruma sağlar. Temizlik : Lekelere karşı dayanıklılık. Hafiflik : Ultra-su geçirmez yapısıyla hafifliğini korur ve yağmura karşı direnç sağlar. Rahatlık: Ayaklarınızı kuru ve sıcak tutar. Daha fazla bilgi için : www.newfeel.com

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel ayakkabılar laboratuvar ortamında test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM