TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

SICAK TUTAR VE NEFES ALIR

FRESHWARM KAYAK İÇLİĞİ

Kayak ve snowboard yaparken sıcak tutan ve nefes alan bir içlik arayanlar için tasarlandı. Teri dışarı atma ve sıcak tutmanın mükemmel dengesi. Nefes alan yapıdaki sırt ek kumaşı bu içliğin uzun kayak günlerinizde vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olmasını sağlayacak.

Renk : Coral pembe

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8371587
TEKNİK BİLGİLER
SICAKLIK

Sıcak tutan bileşeni daha fazla ısı yalıtımı için iç kısımda fırçalanmıştır. Hava boşluğu sayesinde sıcak havayı hapseder. Yüksek ve boğaza yakın kesimli yakası sayesinde soğuk havanın içeri girmesinin önüne geçer.

TERİ DIŞARI ATMA

Yapısında kullanılan ana malzemesi ve bileşenleri sayesinde teri emer,

Sırt, terlemenin en çok oluştuğu bölgelerden biridir: Terinizin iyi bir şekilde dışarı atılabilmesi amacıyla bu içliğin sırt bölgesine çok nefes alan bileşene sahip bir ek kumaş yerleştirilmiştir.

KULLANIM ÖNERİSİ

Sıcak ve kuru kalmak için giysilerinizin birbiriyle uyumunu doğru seçmeniz önemlidir. Size, 3 katmanlı giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Farklı özellikleri olan 3 kıyafeti üst üste giyin. İçliğin üzerine 2. bir katman giyerek sıcaklık seviyesini yükseltin ve en üste sizi kötü hava koşullarına karşı koruyacak bir kayak montu giyin. Tüm bu katmanlar, teri dışarı atabilmek için nefes alan yapıda olmalıdır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM