WED'ZE

Kötü hava koşullarına karşı mükemmel koruma.

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri - FREE 700 PANTOLON WED'ZE
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

FREE 700 KAYAK PANTOLONU - ERKEK - KIRMIZI WED'ZE

WED'ZE
Her türlü zeminde kayak veya snowboard yaparken her koşula uyum sağlayabilecek bir pantolon arayanlar için tasarlandı. FREE 700 pantolon freeride antrenmanları için gereken koruma ve nefes alabilirliği birleştiren teknik bir kayak pantolonudur. Sıcak tutar, dayanıklıdır, hava alır ve freeride için idealdir!
Beden
Decathlon
329.99TL - %

329.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
329.99TL  %
329.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8371513
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı 60 g/m² teknik dolgu. Sıcaklık hissi için sıcak tutan polar astar.
Su geçirmezlik Yüksek su geçirmezlik. 10 000 mm membran, %100 su sızdırmaz dikişler.
Nefes alabilirlik Terin dışarı atılmasını kolaylaştıran membran. Yanal havalandırma fermuarları
Cep 2 fermuarlı el cebi.
Kullanımı kolaydır Belde bulunan kuş gözlerine montunuzun kar korumasını takabilirsiniz.
Ayarlanabilir yapi Bel kısmında cırt cırtlı bantlar. Kemer britleri. Mont/pantolon askısı
Hareket serbestliği Rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlamak için Rahat kesim.
Sağlamlık Paçalarda bulunan tozlukları kayak kenarlarından kaynaklı kesikleri azaltır
TEKNİK BİLGİLER
Pantolonumun kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayacağından emin olabilir miyim? FREE 700 pantolon, kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar...) su geçişini kesen bir malzeme ve titiz bir birleştirme işleminden geçerek üretildi. Ürünün su geçirmezliğini onaylamak için pantolon, kullanıcının kayak yaparken karşılaşacağı koşulların aynısını yansıtan özel bir duşun altında test edilir.
Pantolonumun su tutmazlık özelliği nedir? Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze pantolonlar, pantolonun içine su girmesini engelleyen ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklılığını uzun süre korumasını sağlayan su tutmaz bileşenler kullanılarak üretilmiştir. Bu tamamlayıcı teknik çözüm sayesinde, gün içinde mümkün olduğunca uzun süre kuru kalmanız sağlanır. Kumaşın su geçirmezlik özelliğini kaybetmemesi için, mağazalarımızda satılan ürünlerle düzenli olarak bakımı yenilenmelidir
Pantolonun "kaplaması" hakkında çok konuşulur. Kaplamanın avantajları nelerdir? Kaplama, kumaşın iç bölümüne uygulanan su geçirmezlik sağlayan bir maddedir. Suyun içeri girmesini engellerken aynı zamanda antrenman sırasında terin dışarı atılmasını sağlar. Böylece antrenman sırasında daha fazla rahatlık için kuru kalmanızı sağlar.
Su çoğunlukla dikişlerden içeri girer. Pantolonum su sızdırmaz dikişlere sahip mi? Su geçirmezliğinin yanı sıra, FREE 700 kayak pantolonunun su sızdırmaz dikişlerini daha da güçlendirdik. Pantolonun iç kısmındaki dikişler üzerinde bulunan su geçirmez yapışkanlı bantlar, suyun içeri sızmasını mükemmel şekilde engeller.
Bu su sızdırmaz dikişler, karın daha çok girebileceği bölgeler üzerinde bulunur.
Membran nedir ve ne işe yarar? Membran kaplama, dış kumaşın iç tarafına ince bir tabaka halinde uygulanan bir işlemdir. Hidrofil yapısıyla dışarıdan gelen suyun pantolondan içeri girmemesini ve vücut tarafından üretilen terin dışarı atılmasını sağlar. Sıcak ve kuru kalmak için, membran vazgeçilmezdir.
Kayak pantolonum beni nasıl sıcak tutacak? Sizi sıcak tutmak için elyaf dolgu kullanarak ısı yalıtımı sağlıyoruz. Elyaf, polyester temelli liflerden oluşan, havayı büyük veya küçük miktarlarda tutan sentetik bir bileşendir. Her biri farklı özelliğe sahip (sıcak tutmak, hafiflik, esneklik) standart, teknik, silikonlu elyaflar mevcuttur.
"Nefes alan" pantolon nedir? Bu pantolonun, antrenman sırasında kuru kalmak amacıyla vücut tarafından üretilen teri dışarı atma kapasitesidir. Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardı). RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, terin kıyafet içinde yoğunlaşmasını engellemek için teknik bileşenler (fermuar, havalandırma, file) kullanmaktadır.
Pistlerde üşümemek için nasıl giyinmeliyim? Sıcak ve kuru kalmanız için 2 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Kayak içliğiniz ve pantolonunuz. Kayak pantolonunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.
Düşme anında karın içeri girmesi nasıl önlenir? Montunuzun kar korumasını pantolonunuza takın. Pantolonlarımız çoğunlukla montun kar korumasının takılabileceği, belde yer alan kuş gözlerine sahiptir. Böylece, antrenman sırasında ve özellikle düştüğünüz zaman karın ve soğuk havanın monttan içeri girmesini engellenmiş olur.
Pantolonumun yeterince sağlam olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? Kayak ve snowboard antrenmanı sırasında harcanan enerjinin farkındayız. Bu nedenle, ürünlerimizi oluşturan malzemeleri seçerken daha dayanıklı olmalarını sağlamak için son derece özenli davranıyoruz.
Ürünün çevresel etkilerini nasıl öğrenebilirim? "Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com"
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
İkinci astar
100.00% Polyester
Ana kumaş
100.00% Polyester
Ana astar
100.00% Polyester
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Bakım önerileri Tek başına yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın. Hassas programda yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.)test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI