Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
ADIDAS

Homojen darbe emicilik. CLIMACOOL Teknolojisi.

Referans numarası : 8365146

FPOWER 200 BOKS ELDİVENİ

Başlangıç seviyesinde antrenman amaçlı boks (İngiliz boksu, fit, tam temaslı boks, kick boks, muay thai) yapanlar için tasarlandı Kalıplı köpüğe ve sağlamlık sağlayan PU3G dış kaplamaya sahip bu eldivenler ile rahatça antrenman yapın. Bilek hizasında bulunan cırt cırtlı bağlama sistemi antrenman sırasında kavrama sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
TASARIM

PU3G 'Maya' dayanıklı dış bileşen. Maksimum rahatlık sağlayan astar. ‘IMF’ kalıplı köpük sayesinde şokların homojen bir şekilde emilmesini sağlar. Climacool® teknolojisi ideal havalandırma sunar. Elastik ve katlanabilen cırt cırt ile ayarlanır. Boks yapan kullanıcının hareketlerindeki gücün artmasını sağlamak için tasarlanan yapı.

ELDİVENİMİ NASIL SEÇECEĞİM?

- BOKS YAPMAYA YENİ BAŞLAYANLAR için (haftada 1-2 kere) bilek kavraması ve teri dışarı atma özelliği olan bir eldiven seçilmelidir - Bir kulüpte veya kum torbası kullanarak İLERİ SEVİYEDE BOKS YAPANLAR İÇİN (haftada 2-3 kere) deri veya sentetik deri türü kalın bir kaplamaya sahip ve yüksek ya da orta yoğunluklu köpük içeren bir eldiven seçilmelidir - UZMAN SEVİYEDE BOKS YAPANLAR İÇİN (haftada 4 kereden fazla) doğal veya sentetik deri türü kalın kaplamaya sahip dayanıklı bir eldiven seçilmelidir

HANGİ BOY SEÇİLMELİDİR?

Eldivenlerin boyu, tüm dünyada boks eldivenleri için kullanılan İngiliz ölçü birimi "Ons"un kısaltması OZ ile ifade edilir. Oz, boks yapan kişinin ağırlığına uygun eldiven ağırlığını (dolayısıyla destek seviyesini) ifade eder. Eldiven ağırlığı: Kilonuz
- 6 Oz: < 45 kg
- 8 Oz: 45 - 65 kg
- 10 Oz: 65 - 78 kg
- 12 Oz: 78 - 90 kg
- 14 Oz: > 90kg
- 16 Oz: > 90 kg daha yüksek düzeyde destek için.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana parça
100.00% Poliüretan
Bakım önerileri Kuru ve havalandırılmış yerde kurutun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Deneme? Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin ve kum torbalarımızın çoğu mağazalarımızda satılmaktadır. Boks deneyimini yaşayın!
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM