Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA
10650

10 - 15°C'de ısı yalıtımı. Birleştirilebilir.

Referans numarası : 8383183

FORCLAZ UYKU TULUMU

3.2/5
10°C - 15°C arası sıcaklıklarda doğa yürüyüşü, bivak ve trekking yaparken rahatça uyuyabilmeniz için tasarlandı. Ultralight serisi ile birleştirilebilen uyku tulumu. Derece: Daha fazla rahatlık için 10 - 15°C 2 adet 3/4 fermuarı ile ısının ayarlanması için tasarlandı Hafif ve az yer kaplar Taşıma çantası

Renk : Koyu lacivert / Koyu petrol mavisi / Çelik grisi

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kullanım sıcaklığı:

Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde, 11/04/2002 tarihli EN 13537 Avrupa standardına uygun olarak bağımsız bir laboratuvar (AITEX) tarafından test edilen "ideal sıcaklıklar" belirtilir. "İdeal sıcaklık" tulumun içinde rahat pozisyonda olan kullanıcının, vücut ısısını dengede hissettiği sıcaklıktır. Kadın bir kullanıcı ile normal kullanım şartları altında test edilmiştir. Uyku tulumu seçerken dikkat etmeniz gerekenler

"Limit" kullanım sıcaklıkları nelerdir?

Limit sıcaklık: Tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği limit sıcaklıktır (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir erkek kullanıcı için belirlendi).

Bununla birlikte, sıcaklıklar hakkında bilinmesi gerekenler:

Uyku tulumu sıcaklık üretmez ancak vücudun ürettiği sıcaklığı muhafaza eder. Yorgun ve vücudunuz soğukken nemli ve soğuk tulumun içine girerseniz tulumun kalitesi ne olursa olsun üşütebilirsiniz! Dolayısıyla, bu sıcaklıklar, kişinin soğuğa karşı dayanıklılığına (kilo, yorgunluk durumu), kullandığı ekipmana (ısı yalıtımlı mat vb.), kıyafetine (çıplak, iç çamaşırı) ve hava şartlarına (nem, rüzgar vb.) göre değişir.

Tuluma girmeden önce daha fazla rahatlık için:

Basit giyinin (Tek bir kat kıyafet yeterli).
El ve ayaklarınızı ısıtın: Bunun için bere, eldiven, çorap, ısıtıcı ya da sıcak su torbası kullanın (kazara açılma durumu olmadığı sürece!).
Kaslarınızı gerin (tüketilen enerjinin %70'i ısıya dönüşür) ama soğuk hava oluşturabilecek hareketler yapmaktan kaçının.
Uyku tulumunuzun içindeki sıcaklığı korumak için tercihen ipek bileşenli bir çarşaf kullanın.

Ağırlık ve boyutlar

M boyda 890 g, 1m70 boyundaki kullanıcı için. Katlı boyutlar: Y 33 cm Ø 16 cm. 6 litre hacimli. L boyda 970 g, 1m70 - 1m85 boyundaki kullanıcı için. Katlı boyutlar: Y 33 cm Ø 17 cm. 7 litre hacimli. XL boyda 1040 g, 1m85 - 2m boyundaki kullanıcılar için. Katlı boyutlar: Y 33 cm Ø 18 cm. 8 litre hacimli. Rahatlığınız için doğru boyu bulmak adına satın almadan önce uyku tulumunuzu deneyin.

Garanti:

Bu uyku tulumu, kasa fişi üzerinde belirtilen satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün ücretsiz olarak onarılır ya da ikame ürünle değiştirilir. Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. 5 yıl süreli bu özel garanti, ancak ürün kasa fişi ile birlikte iade edildiğinde geçerlidir.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Astar
100.00% Polyester
Dış kumaş
100.00% Polyester
Taşıma çantası
100.00% Polyester
Bakım önerileri Fermuar kapalı olarak yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Ütülemeyiniz
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Uyku tulumunuzu önce ayak kısmından katlayıp kılıfına yerleştirerek kolayca çantanızda taşıyabilirsiniz. Isı yalıtımı sağlayan şişme yapıyı korumak için kılıfı çıkarın ve kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Sadece L & XL boyları bulunur
1m70 < L <1m85
1m85 < XL <2m
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu uyku tulumu, kasa fişi üzerinde belirtilen satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün ücretsiz olarak onarılır ya da ikame ürünle değiştirilir. Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. 5 yıl süreli bu özel garanti, ancak ürün kasa fişi ile birlikte iade edildiğinde geçerlidir.
Garanti 5 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM